ru ua

Слава з "НеАнгелів" здивувала пластичною йога-позою в купальнику

Слава з "НеАнгелів" здивувала пластичною йога-позою в купальнику Слава Камінська (фото: instagram.com/slava_kaminska)

Співачка відпочиває на тропічних островах з чоловіком

Відома українська співачка, учасниця групи "НеАнгели" Слава Камінська здивувала шанувальників черговим відвертим знімком з відпочинку.

Так, Камінська похвалилася спортивною фігурою в купальнику. При цьому для ефектного знімку співачка стала у йога-позу – ширшасану (стійка на голові). Відповідне фото опубліковано на Instagram-сторінці Слави.

До речі, новорічні канікули Слава вирішила провести на Мальдівах разом зі своїм чоловіком – відомим пластичним хірургом Едгаром Камінським.

Слава Камінська на Мальдівах

"Доброго ранку", - підписала знімок Слава з "НеАнгелів" (фото: instagram.com/slava_kaminska)

Підписники співачки захопилися пластикою своєї улюблениці.

"Круто! Фігурка супер", - пише annaabramova6044.

"Супер!" – захоплюється yegor.gray.official.

Слава Камінська з чоловіком

"Перший день відпочинку пройшов так, як ми собі уявляли - на лінивому видиху", - підписала знімок з чоловіком Камінська (фото: instagram.com/slava_kaminska)

Слава Камінська на відпочинку

Слава Камінська на Мальдівах (фото: instagram.com/slava_kaminska)

Нагадаємо, Слава відпочиває на Мальдівах.

"Чому ми обрали Мальдіви? Я колись розповідала, що у мене була мрія полетіти на Мальдіви з коханою людиною, так як для мене це одне з найромантичніших місць на Землі. Не знаю, чому я так собі придумала, але це так. Минулого разу виповнитися цій моій мрії завадив токсикоз. І усю відпустку я обіймала пальми, не розуміючи, що зі мною відбувається. Так що насправді все дуже банально. Мрії повинні збуватися, а ми повинні для цього робити все можливе", - написала Слава Камінська.

Слава Камінська з чоловіком

"Я була впевнена, що буду ходити займатися в спортзал, але впевненість стала якоюсь не дуже впевненою, на тлі смачної їжі і теплої блакитної води", - підписала фото Слава з "НеАнгелів" (фото: instagram.com/slava_kaminska)

Камінська Слава

Слава Камінська (фото: instagram.com/slava_kaminska)

Український глянцевий журнал XXL підніс своїм читачам подарунок – відвертий календар на 2018 рік. Обкладинку календаря прикрасила українська ведуча і співачка Регіна Тодоренко. Також у фотосесії взяли участь інші українські зірки.