ua en ru

Слава з "НеАнгелів" розповіла про подробиці відпочинку на Сейшелах

Слава з "НеАнгелів" розповіла про подробиці відпочинку на Сейшелах Фото: Слава Камінська (instagram/babaslavka)

Рай на Сейшельських островах для учасниці групи "НеАнгели" Слави триває

Співачка пообіцяла своїм пфдписникам в мережі Instagram докладно розповісти про всі переваги і недоліки відпочинку на Сейшельських островах. Під "пристрасним" знімком зі своїм чоловіком Едгаром Камінським Слава "розставила все по місцях", розписавши всі плюси і мінуси екзотичних островів.

Так, співачка зазначила, що ціни для туристів "трохи хамовиті", медикаменти краще брати з собою, з маленькими дітьми не їхати, та й місцеві делікатеси Славу не вразили. Зате красива природа і приємний клімат компенсують будь-які недоліки з лишком.

Родина КамінськихФото: Слава Камінська зі своїм чоловіком Едгаром (instagram/babaslavka)

"1. Зараз на Сейшелах літо і літній січень - самий дощовий місяць, але це особисто для нас, більше плюс, ніж мінус: можна купатися під дощем. Приємний клімат, середня температура 26-28 градусів. Багато зелені, можна знайти тінь і сховатися від сонця.

Вода прозора блакитно-зелена. За моїми відчуттями, це щось середнє між Мальдівами і Маврикієм. На відміну від Мальдів, можна вийти за межі готелю, але якщо є бажання повалятися тюленем на білосніжному піску, як на Мальдівах, ви можете це зробити.

Дітей дуже багато, принаймні в нашому готелі . Навіть дуже маленьких. Ми з чоловіком не прихильники перельотів з дітками, але якщо у вас такий досвід є і діти нормально переносять, то для них тут теж рай", - зазначає Слава з "НеАнгелів".

Слава КамінськаФото: instagram/babaslavka

"2. Ми брали повний пансіон, і, мені здається, це оптимальний варіант, якщо ви не плануєте виїжджати за межі готелю. Напої в цю вартість не входять. Якщо у вас і у ваших дітей особливе харчування, то, швидше за все, доведеться везти з собою.

3. Їжа мені не дуже сподобалася, але целюлітний зад наїсти можна. Дуже смачний рис і звичайно ж риба. Фрукти смачніші у Єгипті, Туреччині, Таїланді. Тут вони якісь дохлі і вигляд у них не "Але".

4. Ціни в готелі небагато хамовитіші, та й не в готелі для туристів. Алкоголь не дешевий", - продовжує Слава.

Група НеангелиФото: instagram/babaslavka

"5. Якщо є права, бажання їздити по острову і відсутній страх їздити на праворульній машині по серпантину, то краще брати транспорт на прокат. Так як таксисти беруть за проїзд, як за переліт в бізнес-класі.

6. Медикаменти з собою краще брати. Перелік звичний для вас на курортах. Антигістамінні обов'язково. Може бути реакція на зустріч з противною гусеницею. Я Її в очі не бачила, але мабуть прилягла на шезлонг, де прогулювалася ця гадина. Підсумок - чесалася, як прокажена, та ще й почервоніла рука, але після прийому таблетки все пройшло.

Обов'язково захисні засоби для комфортного перебування на сонці. На перший час мінімум 30 spf. Не залежно від того, як добре ви засмагаєте! Ну для діток не менше 50spf. Пам'ятайте, що це екватор і сонце може бути дуже підступним", - пише Камінська.

Нагадаємо, Styler вирішив дізнатися, як і де деякі представники українського шоу-бізнесу відсвяткували Новий рік і Різдво.