ua en ru

"Наче дихати однією легенею": Сєдокова розповіла про важке розлучення з дочкою

"Наче дихати однією легенею": Сєдокова розповіла про важке розлучення з дочкою Фото: Анна Седокова (instagram.com/annasedokova)

Співачка поділилася особистими переживаннями

Українська співачка, яка живе і будує кар'єру в Росії, екс-учасниця гурту "ВІА Гра" Анна Сєдокова розповіла про стосунки на відстані зі своєю молодшою дочкою Монікою, яку батько відвіз в США. Деталями особистого життя зірка поділилася в інтерв'ю з starhit.ru.

"Без Моніки мені неймовірно складно, це наче дихати одним легким. У мене скрізь її картинки та малюнки... На телефоні заставка, де ми всі разом. Найбільше переживаю, що Моні росте далеко від брата і сестри, не спостерігає за тим, як почав ходити Гека, вона бачила його тільки, коли дитині було три місяці, не була присутня на звітному концерті Аліни. І я не можу їй дати все, що маю", - пожалілася зірка.

"Наче дихати однією легенею": Сєдокова розповіла про важке розлучення з дочкою

Фото: Анна Седокова з доньками (instagram.com/annasedokova)

"Ми на зв'язку майже кожен день! Коли говоримо по телефону, я збираю всіх: граємо, малюємо, робимо уроки. Мені дуже складно, але знаю, що Моніці складніше. В даний момент ми працюємо з юристами відразу в декількох країнах, щоб допомогти не тільки мені, а всім жінкам, які опинилися в подібній ситуації", - розповіла Сєдокова.

Вона також розповіла про виховання Гектора.

"Наче дихати однією легенею": Сєдокова розповіла про важке розлучення з дочкою

Фото: Анна Сєдокова з сином Гектором (instagram.com/annasedokova)

"Наче дихати однією легенею": Сєдокова розповіла про важке розлучення з дочкою

Фото: Анна Сєдокова з дітьми (instagram.com/annasedokova)

"Діткам до трьох років нічого не можна забороняти. Але все ж не дозволяю Геку, напрклад, їсти собачий корм. Варто тільки відвернутися – дитина вже біля миски. Він розте з собаками, і йому здається, що він Мауглі. Ховаємо воду та їжу псів в закриту шафу. А на відпочинку син спробував пісок. Повертаюсь, а він весь у ньому. За синочком іноді не встежиш", - зазначила співачка.

"Він справжній артист. Навіть крутіше, ніж Моніка, хоча це важко уявити. Обожнює зніматися, бути в центрі уваги. І, мені здається, вже розуміє, що він – головний чоловік у родині, повинен підтримувати маму. Навіть не вередує!" – похизувалася Сєдокова.

Нагадаємо, у Анни Сєдокової троє дітей: старша дочка Аліна, яка народилася 8 грудня 2004 року від першого шлюбу (з білоруським футболістом Валентином Белькевичем, який помер у 2014 році), дочка Моніка, яка народилася 24 липня 2011 року – від другого (з бізнесменом Максимом Чернявським) і син Гектор, народжений 8 квітня 2017 року від бізнесмена Артема Комарова, з яким зірка розлучилася після пологів.

Нагадаємо, нещодавно Седокова поскаржилася, що колишній чоловік перешкоджає їй бачитися з дочкою.

До речі, Анна Седокова захопила шанувальників сексуальним фото.

Що ви не знали про Тіну Кароль? (відео: STYLER.rbc.ua)