ua en ru

ЗМІ: прикордонники не пустили в Україну білоруського співака Макса Коржа

ЗМІ: прикордонники не пустили в Україну білоруського співака Макса Коржа Фото: Макс Корж (instagram.com/maxkorzhmus)

Хоча раніше СБУ зняла заборону на в'їзд в Україну для Коржа

Українські прикордонники не пустили білоруського репера Макса Коржа в Україну. Про це повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян, пише InfoResist.

"Під час проходження прикордонного контролю пасажирів, які прилетіли з Мінська, був виявлений даний співак, який свого часу відвідував окупований Крим. На підставі наявної інформації, згідно із законодавством було прийнято рішення про пропуск через кордон", - заявив Слободян.

Також він додав, що Коржу був заборонений в'їзд в Україну строком на три роки.

Нагадаємо, що співак з Білорусі Макс Корж потрапив в розділ "Чистилище" сайту "Миротворець".

Співак звинувачується в свідомому порушенні державного кордону України і виступах в окупованому Росією Криму.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України зняла заборону на в'їзд в Україну для Макса Коржа.

Але за перетин державного кордону - у співака адміністративне правопорушення.

Заборона на в'їзд в Україну Макс Корж отримав у лютому 2016 року, якраз напередодні запланованого туру по Україні. Причиною заборони стали концерти білоруського співака в аннексированном Криму.

Також стало відомо, що музикант Макс Корж, якому в суді скасували заборону СБУ на в'їзд в Україну, 23 грудня виступить в Києві.

"23 грудня концерт у Києві. Нарешті. Нагадаю, що зняття заборони на в'їзд в Україну для мене було несподіванкою. Особливо на правосуддя я ніколи не розраховував, але не міг сидіти склавши руки. І через час я все-таки був почутий. Не знаю, навіщо СБУ прийняла це рішення, у них була вся влада не робити цього, але я зовсім не проти такої "амністії", - зазначив співак.