ua en ru

"Змогла б донести свою ідею": Віра Брежнєва висловилася про можливість піти в політику

"Змогла б донести свою ідею": Віра Брежнєва висловилася про можливість піти в політику Співачка Віра Брежнєва (фото: instagram.com/ververa)

Блогер порадив співачці залишатися в музиці

Популярна співачка Віра Брежнєва запевнила, що якщо б вона була політиком, то змогла б донести свою ідею. Про це виконавиця розповіла блогеру і журналісту Максу Назарову. Відповідний запис він опублікував на своїй Facebook-сторінці.

Так, Назаров поцікавився у співачки, чи готова вона в принципі йти в політику.

"У мене одне питання для вас. Ви ж напевно знаєте, що (ви) друга людина на пострадянському просторі з прізвищем Брежнєв, ще й з Дніпродзержинська, яка володіє індексом впізнаваності десь в районі 90%. Чи не скористатися шансом – і піти в політику?" – поцікавився у Віри Брежнєвої журналіст Макс Назаров.

"Я ідейна людина, тому звичайно ж, якщо б я пішла в політику, думаю, що я змогла б донести свою ідею і була б з нею актуальна. Але не в даний час", - відповіла про можливі політичні амбіції Брежнєва.

Друзі! Віра Брежнєва відверто відповіла мені, чи готова йти в політику! Мудра відповідь мудрої жінки

Опубліковано Максом Назаровим 16 лютого 2018 р.

Віра Брежнєва про можливі політичні амбіції

"Не йдіть у політику! Співайте і радуйте нас", - підсумував Назаров.

Віра Брежнєва

Віра Брежнєва (фото: instagram.com/ververa)

Нагадаємо, раніше Віра Брежнєва відверто розповіла, як виховує старшу дочку та відноситься до її вибору професії.

Також співачка зізнається, що на даний момент через насичений гастрольний графік у неї залишається мало часу на молодшу доньку - 8-річну Сару.