ua en ru

"Зі спортом не дружу": українська співачка і депутат розповіла, як тримає себе в формі

"Зі спортом не дружу": українська співачка і депутат розповіла, як тримає себе в формі Фото: Оксана Білозір (facebook.com/oksana.bilozir)

Артистка зізналася, що іноді сидить на дієтах

Українська співачка і народний депутат Оксана Білозір розповіла, що не веде спортивний спосіб життя, а просто дотримується правильного харчування. Про це вона повідомила в інтерв'ю виданню "Сегодня".

"Я зі спортом не дружу. З танцями дружу, а от зі спортом — немає. В моїй життєвій філософії немає такого, щоб я чимось спеціально займалася, робила певні вправи. Але я люблю багато ходити, просто гуляти швидким кроком. Це і є мій спорт", - розповіла співачка.

Також Білозір зізналася, що іноді сидить на дієтах.

"Час від часу так, без дієти неможливо. Але моя дієта дуже давня: починати їсти в одинадцятій ранку і закінчувати не пізніше шостої години вечора. Є те, що ти хочеш, не обмежувати себе ні в чому, але не їсти після 17 годин. Ось, власне, і є моя дієта: вона на перший погляд, дуже проста, а насправді її дотримуватися дуже складно", - зазначила нардеп.

Білозір зізналася, що любить у вихідний день приготувати вдома щось смачненьке.

"Вихідний день у мене — для душі, для дому. Тоді у мене є можливість постояти біля плити, приготувати щось смачненьке, навести порядок в речах, документах. З великим задоволенням сідаю щось почитати в інтернеті. Дуже люблю, коли приїжджають діти з онуками в гості (у нас є така традиція)", - підсумувала артистка.

Як раніше повідомлялося, Могилевська зізналася, з якої причини пішла зі сцени.