ru ua

СобакаХіт: Наталка Карпа презентувала експериментальну пісню в колаборації з Тарасом Тополею

СобакаХіт: Наталка Карпа презентувала експериментальну пісню в колаборації з Тарасом Тополею Наталка Карпа презентувала нову пісню (фото: прес-служба співачки)

Відома українська співачка Наталка Карпа презентувала нову, експериментальну пісню @Хіт (СобакаХіт)

Відома українська співачка Наталка Карпа презентувала експериментальну композицію @Хіт. Нова пісня зовсім не схожа на попередні композиції виконавиці, але не менш цікава, а також легка і запальна.

@Хіт - це перший сингл від Наталки в 2018 році. Такий крок є експериментальним у жанровому сенсі і символічним, адже 2018 - це рік Жовтого Земляного Пса, тому цілком можливо, що пісня заздалегідь запрограмована на успіх. Співачка зізнається: "Можливо, не зовсім скромна заявка відразу називати пісню хітом, але Всесвіт чує, і правильно озвучений меседж знаходить свою мету".

Наталка Карпа - @Хіт (відео: youtube/Natalka Karpa)

Для співачки це справжній експеримент, команда Наталки вирішила зробити дещо незвичне для себе.

"Зараз активний час для українських артистів - треба тільки підхоплювати хвилю і створювати щось нове, не потрібно боятися експериментувати. Хоча по своїй суті я справжній консерватор, але зважилася на дещо нестандартне для себе! Можливо, хтось і скаже, для чого ризикувати, якщо є стиль, образ, але вихід за межі свого - дійсно мотивує, знаходити щось цікаве, відкривати, ще непізнане", – прокоментувала співачка.

Наталка Карпа, СобакаХит

Наталка Карпа (фото: прес-служба)

Саундпродюсером пісні став Андрій Бакун.

Цікаво, що пісню @Хіт написав ніхто інший, як Тарас Тополя - фронтмен групи "Антитіла".

Такий подарунок Тарас зробив співачці в день її весілля з Євгеном Тереховим "Титановий Джексон". З тих пір пройшло 2 роки, можна сказати, композиція дочекалася свого часу.

Нагадаємо, 28 березня Джамала повідомила чудову новину - у співачки народився первісток (відео: STYLER.rbc.ua)

Цікаві факти про Джамалу (відео: STYLER.rbc.ua)