ru ua

Соліст O. Torvald: "Якщо виграє Франческо Габбані, я зроблю на своєму обличчі татуювання його обличчя"

Соліст O. Torvald: "Якщо виграє Франческо Габбані, я зроблю на своєму обличчі татуювання його обличчя" Фото: Женя Галич (eurovision.ua)

Чекати результатів фіналу тепер стало ще цікавіше

Напередодні Гранд-фіналу Євробачення 2017 учасники країн так званої великої п'ятірки (країни засновниці конкурсу, які автоматично потрапляють у фінал, – Великобританія, Іспанія, Італія, Франція і Німеччина) і України як країни-переможниці дали прес-конференцію. Крім обговорення пісень і підготовки, в залі пролунало питання про те, на що готові конкурсанти у разі своєї перемоги в конкурсі. Наприклад, чи готові вони поголитися налисо?

"Я готовий поголитися налисо, якщо ми виграємо", — особливо не замислюючись, відповів іспанець Манель Наварро.

Представниця же Великобританії Люсі Джонс зізналася, що не готова до такого кроку.

"Я не поголюся, звичайно, тому що це дуже дорого (сміється). Жарт, звичайно, це ж мої волосся! Але якщо я виграю, буду займатися благодійністю", — відповіла Люсі Джонс.

Відзначився оригінальністю лідер O.Torvald Женя Галич. Спочатку він сказав, що теж готовий змінити зачіску. А потім додав: "Однак, якщо виграє Франческо Габбани, я зроблю на своєму обличчі татуювання його обличчя".

У свою чергу Франческо, посміхнувшись, відповів: "Якщо хочете, можемо в разі перемоги поголити нашу мавпу".

Варто відзначити, що італієць залишається лідером на думку букмекерів, хоча з невеликим відривом за ним йде португалець Сальвадор Зібрав.

Тим часом став відомий порядок виступів учасників фіналу Євробачення 2017.