ua en ru

Сольна кар'єра: Каменських представила хвилюючий тизер свого кліпу

Сольна кар'єра: Каменських представила хвилюючий тизер свого кліпу Фото: Настя Каменських instagram.com/kamenskux)

Перша сольна композиція співачки називається "Це моя ніч"

Після того, як Настя Каменська оголосила про "паузу" в дуеті з Потапом і початок сольної кар'єри, спокуслива брюнетка анонсувала тізер своєї дебютної композиції. Вона називається "Це моя ніч". Пісня в стилі future pop буде представлена широкій публіці 2 листопада.

Режисер дебютного треку Каменських - Алан Бадоєв. Сама ж Настя у тизері показується у відвертому образі, а потім і зовсім зникає в духовці на кухні.

Сам анонс кліпу співачка опублікувала у соцмережі Instagram.

"Я можу довго розповідати, який геніальний і талановитий Алан, але повірте, ніякі слова не можуть описати цю людину! Його підхід і бачення артиста. Алан, я вже казала тобі, але повторю ще раз - це любов назавжди! Спасибі, спасибі, спасибі. Безумовно огроменное спасибі команді, яка працювала над кліпом", - написала Каменських під відео.

Нагадаємо, нещодавно учасники українського дуету "Потап і Настя" засмутили прихильників новиною про паузу у спільній творчості. Стало відомо, що причиною такого рішення є новий етап кар'єри Насті Каменських. Про це повідомила прес-служба виконавиці. Варто відзначити, що шанувальники співачки підозрювали, що вона вагітна.