ua en ru

Списували і прогулювали: українські знаменитості згадали свої шкільні роки

Списували і прогулювали: українські знаменитості згадали свої шкільні роки Колаж РБК-Україна

Зірки розповіли, чим їм запам'яталися шкільні роки

Українські знаменитості згадали про своє дитинство і розповіли, як вчилися в школі. Про це передає ТСН.

Народна артистка України Ольга Сумська зізналася, що в школі була хорошисткою. Їй важко давалися точні предмети, але з гуманітарних завжди були п'ятірки.

Списували і прогулювали: українські знаменитості згадали свої шкільні роки

Фото: Ольга Сумська (ТСН)

"Я страшенно боялася контрольних з фізики, хімії та алгебри. Добре, що сусідом по парті був однокласник, який давав списувати і вирішував всі задачки. Таємно він був закоханий у мене, але про це я дізналася пізніше. Оскільки з вищесказаними предметами я не дружила, щоб мене не викликали до дошки, частенько ставила сама собі оцінки в журнал. Це відбувалося так: на перерві, поки вчителі не було в класі, хто стояв на "шухері", а ми потай швидко несли класний журнал в туалет і там ставили маленьку четвірочку, головне, щоб в очі не кидалася. Такою хитрістю, навіть самі відстаючі в точних предметів учні забезпечували собі спокій на два тижні", - згадує Сумська.

Співачка Ірина Білик каже, що не завжди любила ходити в школу.

Списували і прогулювали: українські знаменитості згадали свої шкільні роки

Фото: Ірина Білик (ТСН)

"Звичайно, десь я любила вчитися. Мені подобалися гуманітарні науки, я любила читати, писати твори і абсолютно не любила точні науки. Завжди намагалася пропустити урок під будь-яким приводом. У мене це виходило без праці, адже я вже тоді писала пісні, організовувала творчі вечори для школи, і мені не дозволяли бути присутнім на деяких уроках, звичайно ж, я завжди вибирала математику або хімію", - каже співачка

Ірина додала, що в школі не любила фізкультуру.

Мені не дуже подобалася фізкультура в школі, я теж намагалася симулювати, говорила, що у мене все болить. А коли мене запитували, що конкретно болить, я відповідала "душа", а вчитель казав: "Добре, посидь, відпочинь, а я пишалася собою і думала, яка хитрюга, що обдурила вчителя", - розповіла вона.

Фронтмент гурту "Антитіла" Тарас Тополя зізнався, що списував у школі.

Списували і прогулювали: українські знаменитості згадали свої шкільні роки

Фото: Тарас Тополя (ТСН)

"Я, зізнаюся, робив це досить часто. Ну, не моє. Правда, одного разу шпаргалка мене не врятувала. Всю ніч писав хімію, а коли спробував списати з підготовленою шпаргалки на іспиті - нічого не зміг розібрати, бо писав, як курка лапою. Іспит як ні як здав, але писати краще все одно не став. З 10-го класу почав займатися музичною групою, і особливо на успіхи в школі акцент не робив. Крутився як міг, але випускні та вступні іспити здав добре, середній випускний бал був 10", - зазначив музикант.

Згадала про свої шкільні роки і Злата Огневич.

Списували і прогулювали: українські знаменитості згадали свої шкільні роки

Фото: Злата Огневич (ТСН)

"Література мене завжди захоплювала, і моя мама - вчитель російської мови та літератури. Наприклад, на уроках хімії я читала під партою Толкіна, найголовніше було встигнути закрити книгу, щоб не влетіло від педагога. З математикою було не завжди добре, іноді хлопці допомагали мені у вирішенні формул, але я все ж намагалася сама. Вчителі математики та фізики знали, що для мене важливіше були вокальні конкурси, відпускали мене, а я була відповідальною і завжди здавала всі предмети, нехай навіть і заднім числом. Донині вдячна їм за розуміння", - розповіла співачка.

Раніше повідомлялося, що Анджеліна Джолі і Бред Пітт скандалять через майно.

Хвилюючі подробиці весілля Принца