"Суцільний "хіп-хап": український продюсер розкритикував творчість Потапа

"Суцільний "хіп-хап": український продюсер розкритикував творчість Потапа
Колаж РБК-Україна

Також продюсер розповів про проблеми українського шоу-бізнесу

Екс-продюсер співачки Наталії Могилевської, музичний журналіст і критик Олександр Ягольник розкритикував творчість відомого українського виконавця Потапа і тих українських зірок, які виступають у Росії. Про це він заявив в інтерв'ю Karabas Live.

За словами Ягольника, основна та найактуальніша проблема українського шоу-бізнесу - відсутність кваліфікованих продюсерів, які вміють системно мислити.

"А ще те, що гроші все ще перемагають "гідність". Я кажу про своїх колег, які продовжують їздити в Росію незважаючи на війну між нашими країнами і анексію Криму. Але, слава Богу, прогресивне суспільство приходить до розуміння того, що це образливо і принизливо. Я про законопроект В'ячеслава Кириленка, громадські обговорення якого почнуться дуже скоро (законопроект, який зобов'язує українських виконавців повідомляти СБУ про виступи на території РФ)", - додав він.

Також продюсер розповів, що в Україні є ще одна проблема шоу-бізнесу - повна монополія в музичному інформаційному просторі телеканалів М1 і М2, а саме – холдингу "ТАВР-медіа", в який вони входять.

"В умовах практично повної відсутності конкурентів вони (ці канали) диктують артистам і ринку свої правила, наполегливо намагаючись зберегти "російський вектор", - вважає він.

Також Ягольник каже, що зараз сильно впав рівень смислів в українських піснях.

"Суцільний "хіп-хап". "Хіп-хап" - це те, що робить Потап і йому подібні, ігноруючи закони віршування. Цим словом я позначаю пісенну деградацію, яка на премії М1 Music Awards 2017 удостоїлася нагороди "за особливі заслуги в українському шоу-бізнесі", - зазначив Олександр.

"А до репу і r'n'b ставлюся з повагою. Стежу за ним ще з тих часів, коли влада Нью-Йорка запустили програму по будівництву звукозаписних студій, щоб перемогти вуличну злочинність", - додав він.

Нагадаємо, що продюсер Ягольник розкритикував виступи російських "зірок" в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся