ua en ru

"Сплю на операційному столі": Слава з "НеАнгелів" розставила крапки над "і" у питанні своїх пластичних операціях

"Сплю на операційному столі": Слава з "НеАнгелів" розставила крапки над "і" у питанні своїх пластичних операціях Слава Камінська (фото: instagram.com/slava_kaminska)

Співачка з гумором звернулася до шанувальників

Відома українська співачка, учасниця групи "НеАнгели" Слава Камінська вирішила звернутися до своїх підписників, які часто критикують її нібито за зайву любов до пластичних операцій, зокрема – пластику обличчя.

Опублікувавши на своїй Instagram-сторінці кілька портретних фото різних років, Слава звернула увагу недоброзичливців на те, що риси обличчя міняються самі по собі з віком. Більше того, щоб трохи підкоригувати той самий овал лиця або прибрати зморшки, не обов'язково вдаватися до хірургічного втручання, запевняє співачка.

Слава з Неангелів

Фото: instagram.com/slava_kaminska

"Прийшов час поговорити про пластичні операції! Думаю, це викличе обурення у багатьох "поціновувачів" прекрасного і шанувальників "природних" push-up'ів, але все ж. Для загального розвитку розкрию "таємниці". Мені нещодавно надіслали посилання на статтю і в ній купа фотографій, взятих з мого аккаунта мене, так би мовити, колишньої, до "пластичних операцій". І я подумала, що нарешті настав час розповісти всю правду.

Можу сказати, що переглянувши старі фотографії, я сама була приємно здивована. Зміни на обличчя. Але крім мінімально ін'єкційних, є зміни і вікові! Підшкірний жирок, на жаль, з віком йде і ефект дитячих пухких щічок, разом з ним. Зрозуміло, що форма мого носа не змінилася сама по собі, хоча ніс росте все життя. Та й капуста більше викликає газоутворення, ніж "сисевыращивание". Більшість дівчат фарбують волосся (до речі, у мене вони натуральні і нефарбовані) не для того, щоб приховати свій вік, нарощує нігті, вії, що саме по собі вже не є природним, і це норма. Це робить дівчат впевненіше в собі!" – звертається до прихильників Слава з "НеАнгелів".

Слава Камінська

Фото: instagram.com/slava_kaminska

Слава Камінська про пластичні операції

Фото: instagram.com/slava_kaminska

"Я ніколи не приховувала того, що вдавалася до послуг пластичного хірурга і мало того, одна з небагатьох, хто відверто про це говорив в багатьох інтерв'ю. І було це задовго до появи в моєму житті коханої людини з цією чудовою професією (ред. – чоловік Слави – Едгар Камінський, пластичний хірург).

На думку "трудящих", я сплю на операційному столі", але хочу вас засмутити - це не так. Не обов'язково щось "різати", щоб змінити овал обличчя, підняти брови, змінити погляд і зробити його більш відкритим - досить ботулотоксину. Прибрати носогубні складки, зробити більш виражені скули і губи - гіалуронка в допомогу. Не забувайте про безліч фільтрів, фотошоп і ракурс фото. Але якщо звернути увагу на мої юнацькі фотографії, то збільшувати губи можна і за допомогою олівця за контуром. Впевнена, що якщо ви переглянете свої фото, починаючи з 16 і закінчуючи сьогоднішнім днем, ви однозначно побачите зміни", - підсумувала Камінська.

Слава Камінська

Слава Камінська (фото: instagram.com/slava_kaminska)

Слава з Неангелів

Фото: instagram.com/edgar_kaminskyi

Слава Неангели

Фото: instagram.com/edgar_kaminskyi

Нагадаємо також, раніше Слава зворушливо привітала коханого з днем народження.

"Дякую, коханий за цей день! Ти найкращий чоловік! Ніхто навіть і не здогадується, як мені з тобою пощастило! Чоловік з великої літери! Щедрий, розумний, адекватний! З днем народження", - написала Слава Камінська.