ru ua

"Спорт назавжди": Ганна Різатдінова умилила мережу спільною зарядкою з двомісячним сином

"Спорт назавжди": Ганна Різатдінова умилила мережу спільною зарядкою з двомісячним сином Гімнастка Ганна Різатдінова (фото: instagram.com/annarizatdinova)

Підписники спортсменки прийшли в захват від оригінального рішення

Відома українська гімнастка, бронзовий призер Олімпіади в Ріо-де-Жанейро (2016) Ганна Різатдінова поділилася зі своїми Instagram-підписниками милою відеозарадкою.

Так, гімнастка записала кілька вправ. При цьому дівчина запропонувала оригінальні варіанти того, як можна поєднати приємне з корисним – заняття спортом і забави з новонародженою дитиною.

"Моя мотивація" - підписала відео Різатдінова

Після пологів спортсменка почала активно повертати собі колишню форму. Корисними порадами Ганна ділиться зі своїми фанатами.

Різатдінова уточнила, що їй залишилося скинути два кілограми, щоб повернути свою колишню форму - ту, що була до вагітності.

"Під час вагітності я займалася в залі, але робила тільки ті вправи, які мені дозволяли лікарі. Це були легкі навантаження. Але ближче до пологів я перестала ходити в зал. Намагалася багато плавати і багато гуляти. Загалом, на дивані я не лежала, була постійно в русі, так що повернути форму буде не складно", - вважає відома гімнастка.

"Оригінально і неймовірно мило!" – прокоментувала зарядку masha_likh.

"Малюк щасливий мати таку мамусю", - пише marta.kotlyarchuk.

"А ви - наша мотивація! Спорт назавжди", - зазначає oksana.formanyuk.

"Як це мило і круто! Найкраща мама в світі! Приклад для малечі!" – захоплюється ksushved.

Ганна Різатдінова

Ганна Різатдінова після пологів (фото: instagram.com/annarizatdinova)

Ганна Різатдінова дитина

Ганна Різатдінова з малюком Романом (фото: instagram.com/annarizatdinova)

Різатдінова

Фото: instagram.com/annarizatdinova

Зазначимо, що 12 листопада 2017 року Ганна Різатдінова поділилася прекрасною новиною – у спортсменки народився син. Малюка назвали Романом. При цьому довгий час дівчина приховувала свою вагітність і ім'я батька дитини.

Пізніше Різатдінова все ж назвала свого батька дитини. Ним виявився відомий український бізнесмен, екс-депутат від "Партії Регіонів" Олександр Онищенко.