ru ua

"Відразу хочеться творити": Регіна Тодоренко розсекретила деталі поїздки в США

"Відразу хочеться творити": Регіна Тодоренко розсекретила деталі поїздки в США Регіна Тодоренко (фото: прес-служба)

Відома українська ведуча і співачка поділилася планами на найближчі два місяці

30 листопада Регіна Тодоренко буквально шокувала своїх шанувальників заявою про те, що після 4 років праці, залишає популярний тревел-проект. У своєму зверненні ведуча розповіла, що мріє закінчити Нью-Йоркську кіноакадемію за спеціальністю "кінорежисер", і незабаром відправиться в Лос-Анджелес, де знаходиться філіал знаменитої установи. Через кілька днів Регіна переїхала в "місто Ангелів" і приступила до навчання.

"Через довгий переліт я запізнилася на свій перший навчальний день і пропустила орієнтаційний предмет, на якому нам розповідали, чому ми навчимося за ці 2 місяці; показували, де і які аудиторії знаходяться, - розповіла телеведуча. - Моя перша лекція почалася зі сценарної майстерності".

"Відразу хочеться творити": Регіна Тодоренко розсекретила деталі поїздки в США

Фото: Регіна Тодоренко (прес-служба)

"У мене трохи дивний педагог, але він настільки творчий, так захопливо розповідає про свої предмети, що відразу хочеться творити і писати геніальні сценарії під його керівництвом, - зізналася телеведуча. - Так я і написала свій перший сценарій. Він невеликий. Це сценарій про перше побачення. Мене похвалив викладач, сказав, що це дуже хороша ідея, що сценарій вийшов цікавим, і його пора втілювати в життя. Вже з першого заняття на режисурі у нас запитували, які фільми ми хочемо знімати, так як по закінченню курсу ми повинні будемо зняти 4 короткометражки".

Вона повідомила, що крім основних предметів, таких як кінорежисура, монтаж, операторська та акторське мистецтво, студенти проходять ще й курс кінопродюсера.

"Заняття в кіноакадемії проходять кожен день по 10-12 годин, - поділилася Регіна. - Мені дуже пощастило з педагогами. Вони намагаються досить доступно і на зрозумілій мові пояснити, як працює режисер на майданчику, які у нього завдання та обов'язки, як працює продюсер, які функції виконує, звідки беруться гроші на фільм. Незабаром ми починаємо знімати свої перші шматочки майбутнього фільму".

Хто посів місце ведучої в проекті "Орел і Решка" замість Регіни - читайте за посиланням.