ru ua

У США помер засновник Playboy Г'ю Гефнер

У США помер засновник Playboy Г'ю Гефнер Фото: Х'ю Хефнер (facebook.com-hughhefner)

Бізнесмен хотів, щоб його поховали поруч з Мерилін Монро

Г'ю Гефнер помер. У США на 92-му році життя помер засновник легендарного еротичного журналу Playboy. Про це стало відомо зі сторінки Twitter видання.

altСкріншот (twitter.com/playboy)

"Культова фігура Америки і засновник Playboy Х'ю М. Хефнер пішов з життя сьогодні. Йому був 91 рік", — йдеться в повідомленні.

За інформацією ЗМІ, Хефнер помер від природних причин в колі близьких і друзів. Смерть настала у відомому особняку Playboy в Лос-Аджелесе, який Хефнер набув у 70-их роках.

При житті бажанням бізнесмена було, щоб його поховали поруч з Мерилін Монро.

Playboy Х'ю Хефнер заснував у 1953 році, вклавши $600 зі своїх заощаджень і $10 тисяч інвестицій. Його тираж склав 70 тис. примірників, на обкладинку помістили портрет Мерилін Монро. Почавши з журналу, він побудував розважальну імперію, яка досягла піку розвитку в сімдесяті. Тоді в неї входили телешоу, джазовий фестиваль і мережа клубів з офіціантками в фірмовому одязі у вигляді кролячих вушок і хвостиків. Зараз Playboy випускається на різних мовах у всьому світі. Російська версія журналу виходить з 1995 року.

Х'ю Хефнер народився в 1926 році в американському Чикаго. У 1944 році, після випуску з школи, він пішов в армію і брав участь у військових діях в останні місяці Другої світової війни. Після закінчення служби він закінчив психологічний факультет в Університеті Іллінойсу. Журналістську кар'єру Хефнер почав з журналу Shaft, куди влаштувався редактором. Пізніше почав працювати в рекламному відділі Esquire, а після звільнення звідти починає збирати гроші для створення власного журналу.

Як раніше повідомлялося, модель Playboy з Криму засвітилася в кліпі Бібера.