ru ua

Стали відомі імена всіх членів журі Нацвідбору Євробачення 2018

Стали відомі імена всіх членів журі Нацвідбору Євробачення 2018 Фото: Євробачення (РБК-Україна)

Прямі ефіри пройдуть в лютому наступного року

На Нацвідборі Євробачення 2018 місце за суддівським столом поруч з Джамалою та Андрієм Данилком займе композитор, засновник гурту The Maneken, саунд-продюсер гуртів ONUKA та The Elephants Євген Філатов.

Серед півфіналістів Національного відбору 2018 новий суддя очікує побачити, в першу чергу, амбітних молодих артистів.

"За останні кілька років в Україні можна відзначити стрімко зростаючу перспективу розвитку нової і цікавої музики. З кожним роком у нас з'являється все більше незалежних музикантів, які звучать якісно. Тому на конкурс я покладаю дуже великі надії. Хочеться, щоб він відкрив нових першокласних артистів, а озвучена тенденція збереглася і в найближчі роки", - сказав артист.

Стали відомі імена всіх членів журі Нацвідбору Євробачення 2018

Фото: Євген Філатов (прес-служба)

"Нові обличчя в складі журі Нацвідбору – це так само добре, як і нові імена серед учасників. Ми раді показати українцям, що серед них живуть найталановитіші люди. А Євген – це талант, помножений на прогресивний погляд на сучасну українську музику. Він багато років працює з кращими артистами, його проект ONUKA показав всій Європі, що в Україні є круті музиканти. Він відмінно розбирається в музичних тренда і може визначити, яка з конкурсних пісень цього року буде конкурентоспроможною", - зазначила Наталія Франчук, керівник Національного відбору на "Євробачення" (СТБ).

Євген Філатов більше 15 років є однією з ключових фігур сучасної української музики. У 2007 році він створив сольний проект The Maneken. У 2016 році спільно з Натою Жижченко запустив лейбл VIDLIK Records, на якому з тих пір виходять всі записи ONUKA і The Maneken, а також дебютував гурт The Elephants.