ua en ru

Стали відомі імена півфіналістів Нацвідбору на Євробачення 2017

Стали відомі імена півфіналістів Нацвідбору на Євробачення 2017 Фото: Євробачення 2017 пройде в Києві

Стали відомі імена 24 учасників Національного відбору

Організатори Національного відбору учасників міжнародного конкурсу Євробачення 2017 спільно з музичним продюсером Костянтином Меладзе визначили імена півфіналістів. Ними стали 24 учасники Національного відбору.

Серед музикантів, які отримали можливість боротися за можливість предстваить Україну на Євробаченні, виявилися: Арсен Мірзоян, Міла Нітіч, Віталій Козловський, AGHIAZMA, Сальто Назад, Green Grey, ROZHDEN, Vivienne Mort, Пающіє труси, Анастасія Прудіус, TAYANNA, DETACH, O. Torvald, ILLARIA, KADNAY, Рома Веремейчик і група LUMIERE, MamaRika, Laliko, MELOVIN, LETAY, Panivalkova, СКАЙ, Monochromea і переможець онлайн-голосування на сайті СТБ – KUZNETSOV.

За словами Костянтина Меладце, в цьому році організатори Національного відбору орієнтувалися не тільки на качествно музики учасників.

"У минулому році нами була задана висока планка, яку не можна опускати. Ми вибирали артистів, орієнтуючись не тільки на якість їх музики, свіжий і перспективний матеріал, але і різноманітність стилів, звучання і навіть епатажність, адже Національний відбір повинен представляти всю палітру сучасної української музики. За 4,5 місяці неймовірного ажіотажу з боку артистів і серед величезної кількості заявок нам вдалося відібрати дуже цікавих виконавців, рівень яких, можливо, навіть перевершує торішніх півфіналістів. Серед них, безумовно, є дуже імениті музиканти, а є ті, для кого це перший крок на шляху до популярності. Тому у нас найоптимістичніші очікування від прямих ефірів. Особисто мені вже не терпиться побачити, як учасників сприйме публіка", - цитує Меладзе прес-служба СТБ.

Нагадаємо, Приходько вважає провокаційною вибір кандидата від Росії на Євробачення 2017.