ua en ru

Стало відомо ім'я третьої дитини принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Стало відомо ім'я третьої дитини принца Вільяма і Кейт Міддлтон Фото twitter.com/KensingtonRoyal

У Кейт і Вільяма вже є двоє дітей – чотирирічний син Джордж і дворічна дочка Шарлотта

Герцог і герцогиня Кембриджські Вільям і Кейт визначилися з ім'ям новонародженого сина. Про це зазначається в повідомленні Кенсінгтонського палацу.

Хлопчика назвали Луїс Артур Чарльз. Він отримає титул Його Королівська Високість Принц Луїс Кембриджський.

Повідомляється, що дитину назвали його честь дідуся, принца Уельського Чарльза, і адмірала Луїса Маунтбеттена, дядьки і наставника герцога Единбурзького Філіпа, чоловіка Єлизавети II і останнього віце-короля Індії, при якому країна отримала незалежність.

Стало відомо ім'я третьої дитини принца Вільяма і Кейт Міддлтон

Скріншот поста (twitter.com/KensingtonRoyal)

В кінці квітня шлюбу Вільяма і Кейт виповнюється сім років. У них вже є двоє дітей – чотирирічний син Джордж і дворічна дочка Шарлотта.

Зазначимо, що повне ім'я старшого сина принца Вільяма і Кейт Міддлтон звучить як Георгій (Джордж) Олександр Луїс. Перше з них він отримав на честь короля Георга (Джорджа) VI — батька своєї прабабусі Єлизавети II. Олександр — це чоловіча версія другого імені королеви (Єлизавета Олександра Марія). Ім'я Луїс йому теж дісталося від Луїса Маунтбеттена, дядька принца Філіпа.

Свою дочку Кейт і Вільям назвали Шарлотта Єлизавета Діана. Ім'я Шарлотта дівчинці дали в честь її дідуся Чарльза (Шарлотта — жіночий варіант цього імені). Друге ім'я принцеса отримала на честь своєї прабабусі, а третє — в пам'ять про бабусю, принцесі Діані.

Новонароджений хлопчик займе п'яте місце в черзі на британський престол після діда - принца Чарльза, батька, старшого брата і сестри.

Раніше повідомлялося, що Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові новонародженого сина (фото).

У принца Вільяма і Кейт Міддлтон народився син (відео: styler.rbc.ua)