ua en ru

Стало відомо, коли Кейт Міддлтон народить третю дитину

Стало відомо, коли Кейт Міддлтон народить третю дитину Фото: принц Вільям і Кейт Міддлтон (facebook.com TheBritishMonarchy)

Дитина пересуне свого дядька, принца Гарі, на шосте місце в черзі претендентів британського престолу

Кейт Міддлтон повинна народити третю дитину в квітні 2018 року, а значить зараз вона знаходиться на третьому місяці вагітності. Про це повідомила прес-служба Кенсінгтонського палацу, офіційної резиденції герцога і герцогині Кембриджських, на своїй сторінці в Твіттері.

"Герцог і герцогиня Кембриджські раді підтвердити, що чекають дитину в квітні 2018 року", - сказано в повідомленні.

altСкріншот поста (twitter.com/KensingtonRoyal)

Малюк повинен з'явитися на світ за місяць до того, як дочки подружжя, Шарлотті, виповниться три роки і за три місяці до п'ятиріччя їх старшого сина Джорджа.

Третя дитина подружжя займе п'яте місце в черзі на престол, відсунувши свого дядька, принца Гарі, на шосте місце.

Перші новини про цікаве положення герцогині з'явилися в серпні. Вже 4 вересня прес-служба королівської сім'ї Британії офіційно повідомила про прийдешнє поповнення.

Як і в попередні дві вагітності, Кейт страждає від токсикозу. У Міддлтон пропав апетит і її постійно нудило. Тому вона більше місяця не з'являлася на людях .Тим не менш, нещодавно Кейт і її чоловік принц Вільям з братом Гаррі побували на одній із станцій в Лондоні, де зустрілися з дітьми з благодійних організацій, які вони підтримують. Там Кейт Міддлтон здивувала шанувальників танцем з ведмедем (фото).