ua en ru

Стало відомо про основну причину розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта

Стало відомо про основну причину розлучення Анджеліни Джолі і Бреда Пітта Фото: Анджеліна Джолі і Бред Пітт

Гармонійним стосункам пари завадив брат Анджеліни Джолі

Знаменитий біограф Йен Хэлперин, який працює над документальному фільмом про Бреді Пітта і Анджеліни Джолі, розкрив журналістам одну з головних причин розлучення зоряної пари. За його версією, знаменитостям перешкодив зберегти міцний шлюб, брат Анджеліни - Джеймс Хейвен. Про це повідомляють західні ЗМІ.

altФото: Анджеліна Джолі і Джеймс Хейвен

Режисер повідомив, що Хейвен буквально жив разом з Піттом, Джолі та дітьми. "Це виводило Бреда з себе. Він поставив Енджі ультиматум — він або я", — розповідає про скандали в сім'ї знаменитостей Хэлперин.

altФото: Пара лаялася за Джеймса Хейвена

Як стверджує біограф, актори роками сварилися через занадто активної участі Хейвена в їх житті, і це зіграло чималу роль у згасанні відносин зіркової пари.

Про розставання Анджеліни Джолі і Бреда Пітта стало відомо у вересні 2016 року. Тоді актриса звинуватила чоловіка в алкоголізмі та жорстоке поводження з дітьми і спробувала оформити через суд одноосібну опіку над усіма шістьома нащадками зоряного сімейства. Суд провину Пітта не довів і виправдав актора, проте фінальні домовленості про опіку й досі не досягнуто.

alt

Нагадаємо, дружина Джеймі Дорнана не дозволяє чоловікові працювати з Анджеліною Джолі.