ru ua

Стало відомо, скільки зароблять опальні українські зірки на новорічних корпоративах в Росії

Стало відомо, скільки зароблять опальні українські зірки на новорічних корпоративах в Росії Фото: Світлана Лобода та Ані Лорак (Колаж РБК-Україна)

Організатори назвали, кого з українських виконавців "замовляють" в РФ

Стали відомі "цінники" на корпоративи українських зірок, які відомі своїми скандальними виступами в Росії. Найбільшою популярністю в цьому році в РФ користуються Світлана Лобода, Макс Барських та "Гриби". Про це повідомляє kp.ru.

За даними організаторів, виступ Світлани Лободи на новорічному корпоративі обійдеться від €70 до €100 тис.

"Далеко не всі артисти затребувані в нинішньому році. Якщо ти, наприклад, не Лобода, то у тебе проблеми", - заявив прокатник Олег Смирнов.

Лобода стала популярна в РФ і зібрала головні нагороди російських музичних премій після хітів "Твои глаза", "Случайная", "К черту любовь", які і хочуть чути на корпоративах в Новий рік.

Стало відомо, скільки зароблять опальні українські зірки на новорічних корпоративах в Росії

Фото: Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

Софія Ротару на корпоративі "обійдеться в €100 тис., але ще не підтвердила свою участь у концертах.

"Софія Михайлівна планує чотири рази приїхати в нашу країну на новорічні корпоративи, а ось приїде чи ні - поки що остаточно не вирішено", - говорить Смирнов.

Виступ опальної Ані Лорак буде дешевше – €50-80 тис., а з новачків популярністю користуються українці Макс Барських і група "Гриби", які "стоять" €40-50 тис.

"Барських, як і Лобода, випустив кілька топ-хітів ("Туманы", "Моя любовь"), зібрав всі премії як співак року, і в музичних стриминговых сервісах його пісні слухали частіше інших. З новачків добре замовляють "Гриби" з їх "Между нами тает лед", - каже організатор.

До речі, у мережі розповіли про розцінки на виступи українських зірок шоу-бізнесу. Артистам зараз дуже вигідно відсутність конкуренції з боку російських зірок, вони стали цікаві замовника, і у зв'язку з цим у них відразу ж виросли цінники.