ua en ru

Стало відомо про стан госпіталізованого російського актора

Стало відомо про стан госпіталізованого російського актора Фото: Валентин Гафт (sovremennik.ru)

Колеги розповіли про здоров'я відомого артиста

Стало відомо про стан здоров'я 82-річного російського актора Валентина Гафта, відомого своєю підтримкою політики президента РФ Володимира Путіна. Артист відновлюється після операції та почувається набагато краще. Про це повідомляє "РИА Новости" з посиланням на колегу Гафта з театру "Современник" Саїда Багова.

"Валентин Йосипович відновлюється після операції, відчуває себе набагато краще. Вже встає і потроху ходить", - розповів Багів.

"І ми навіть з ним намагаємося репетирувати, але поки для остаточного відновлення після операції Гафт залишається в лікарні", - зазначив він

Минулого тижня Гафт переніс операцію у зв'язку з проблемою з рукою. Деякі ЗМІ повідомляли, що Гафт ліг у лікарню через невдале падіння.

Гафт найбільш відомий ролями дворецького у фільмі "Здрастуйте, я ваша тітка", Сидоріна у стрічці "Гараж", Сатанеєва в "Чародеях" і Воланда в екранізації "Майстра і Маргарити" Юрія Кари (1994 року).

Раніше повідомлялося, що російського актора терміново госпіталізували.

Театр "Сучасник" скасував спектакль за участі актора, який мав відбутися в п'ятницю, 15 грудня. На сайті театру відзначається, що постановка "Поки існує простір" переноситься на 5 лютого 2018 року.