ua en ru

Стівену Сігалу заборонили в'їзд на територію України на 5 років

Стівену Сігалу заборонили в'їзд на територію України на 5 років Фото: Стівен Сігал (imdb.com)

Голлівудський актор став персоною нон грата в Україні

СБУ заборонила відомому голлівудському акторові Стівену Сігалу, який є громадянином РФ і другом президента Володимира Путіна, в'їзд в Україну на п'ять років. Про це повідомляється у відповіді спецслужби на запит "Апострофа".

"Керуючись частиною 1 статті 13 закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства та статтею 7 Закону України "Про основи національної безпеки України", Службою безпеки України прийнято рішення про заборону в`їзду на територію України вказаній особі терміном на 5 років", - зазначили в СБУ.

"Рішення про заборону в'їзду в Україну приймається у разі, якщо є достатньо інформації, отриманої у встановленому законом порядку, про факт вчинення нею (особистістю – ред.) суспільно небезпечного діяння, незалежно від території його вчинення, яке суперечить інтересам забезпечення безпеки України, попередження, виявлення, припинення і розкриття якого відноситься до компетенції СБУ", - уточнили в СБУ.

Стівену Сігалу заборонили в'їзд на територію України на 5 років

Фото: Офіційний відповідь СБУ (apostrophe.ua)

У 2014 році Сігал виступав у аннексированном Криму на тлі прапорів терористів так званої "ДНР". У листопаді 2016 року актор отримав громадянство Росії.

Відео: Сігалу подарували футболку з портретом Путіна (YouTube/RT на русском)

Раніше повідомлялося, що відомий голлівудський актор потрапив в базу даних сайту "Миротворець".