ua en ru

Супергурт MARU випустив кліп на пісню "Було"

Супергурт MARU випустив кліп на пісню "Було" Кадр з відео (YouTube/MARU)

У кліпі можна побачити багатьох зірок українського шоу-бізнесу

Супергрупа MARU представила кліп на пісню "Було". Автором відеороботи в стилі школи Фонтенбло стала мистецтвознавець і режисер Олеся Білецька.

Локаціями для зйомок кліпу стали один зі столичних бізнес-центрів, а також територія Національного музею архітектури та побуту Пирогово. Робота над відео проходила в режимі нон-стоп і зайняла добу.

Основою сценарію стала історія дівчини, яка знаходиться в пошуку свого соціуму і близьких по духу людей.

"Проблема, з якою доводиться зіткнутися героїні кліпу "Було" вічна і близька кожному, хто хоча б одного разу в житті відбувався болісний етап розставання. Момент, коли необхідно порвати всі кінці з минулим і почати нове життя. Виходячи з лабіринту повсякденного життя і потрапляючи у світ власної підсвідомості, героїня кліпу знаходить в собі сили перейти в нову для себе реальність, де її зустрічають близькі по духу люди", - розповіли в прес-службі групи.

Відео з YouTube/MARU

Зазначимо, що ролі в кліпі крім самих учасників групи виконали відомі київські пари: музикант Мілош Єліч з дружиною Наталею, джазовий трубач Денніс Аду зі співачкою Русланою Мамченко, дизайнери ювелірних прикрас Сергій і Лілія Жернови та інші.

До речі, високу художність кліпу можна пояснити тим, що натхненням при його створенні для Олесі Білецької служили сюрреалістичні картини Сальвадора Далі і Рене Магрітта, а також роботи авторів знаменитої школи Фонтенбло. Так, наприклад, в одній зі сцен чітко видна картина невідомого художника "Габріель д'Естре з сестрою", оригінал якої знаходиться в Луврі.

Зазначимо, що MARU – це українська супергрупа, до складу якої, крім бас-гітарист "Океану Ельзи" Дениса Дудко і відомої джазової співачки Ольги Лукачевої, входять барабанщик Олександр Люлякін ("Бумбокс"), барабанщик Денис Глінін ("Океан Ельзи"), клавішник Павло Литвиненко ("Бумбокс"), а також гітарист Олександр Зброцький, відомий по роботі з проектом VOLGA:FUNK.

Нагадаємо, що 2 листопада в концерт-холі Bel'Etage відбудеться великий сольний концерт MARU.

До речі, відомий критик оцінив розвиток українського шоу-бізнесу.