ua en ru

Світлана Лобода відверто розповіла про своє особисте життя

Світлана Лобода відверто розповіла про своє особисте життя Фото: Світлана Лобода (instagram/lobodaofficial)

Підписники співачки вважають, що вона поки що не зустріла свого єдиного

Популярна українська співачка Світлана Лобода розповіла Instagram-підписникам про свої переживання з приводу тривалої відсутності заміжжя і чоловіка поряд.

34-річна співачка відповідає на гостре питання: "Чи не ловите себе на думці, що, наприклад, вам вже не погуляти на власному діамантовому весіллі?"

"Зізнаюся чесно, я іноді відчуваю жаль з цього приводу.... не думаю про це. Штамп в паспорті не має для мене значення. Та й сьогодні це не важливо: можна прожити з чоловіком все життя, так і не вийшовши за нього заміж. Наші батьки жили в іншому часі і за іншими законами: мої мама з татом зіграли весілля через чотири місяці після знайомства і щоденних зустрічей", - пише Світлана.

Світлана ЛободаФото: "Штамп в паспорті не має для мене значення" (instagram/lobodaofficial)

Також співачка пояснила, що при її професії і ритмі життя зустріти коханого чоловіка не так і просто.

"При сучасному ритмі життя для того, щоб пізнати людину, потрібно набагато більше часу. При моєму графіку я зможу бачити чоловіка в кращому випадку раз на тиждень. Чесно кажучи, я взагалі не уявляю поруч з собою людину поза своєї професії. Тому чоловік повинен не просто любити мене і те, чим я займаюся. Щоб розуміти мене і відчувати, він повинен бути частиною цього великого організму під назвою "шоу-бізнес", - говорить Світлана.

Співачка ЛободаФото: "Ось така серйозна з гострим поглядом я сьогодні" (instagram/lobodaofficial)

Українська співачка Світлана ЛободаФото: "Намагайся зберегти щастя всередині себе, думай про красу в усьому, що оточує тебе і будь щаслива" (instagram/lobodaofficial)

Лобода з донькою ЄвоюФото: Світлана Лобода з донькою Євою (instagram/lobodaofficial)

Нагадаємо, Світлана Лобода вирішила відпочити. Разом зі своєю донькою Євою співачка вирушила у далеку подорож.