ru ua

Світлана Лобода стала ведучою шоу "Орел и Решка"

Світлана Лобода стала ведучою шоу "Орел и Решка" Світлана Лобода (фото: instagram.com/lobodaofficial)

Співведучим популярної співачки стане не менш відомий російський шоумен

Творці популярного тревел-шоу представили глядачам новий сезон передачі "Орел и Решка. Звезды". Відзначається, що в нових випусках у ролі ведучих виступлять відомі представники шоу-бізнесу.

На даний момент стало відомо, хто з зіркових гостей з'являться у найближчих випусках "Орла и Решки". Зокрема, 7 січня в новорічний Будапешт відправиться співачка Світлана Лобода. Компанію їй складе відомий російський шоумен, резидент гумористичного шоу "Comedy Club" Олександр Ревва, відомий під псевдонімом Артур Пирожков.

При цьому правила передачі залишаться незмінними: герої шоу будуть підкидати монетку, яка визначить, кому з них дістануться 100 доларів, а хто зможе ні в чому собі не відмовляти.

Світлана Лобода на Орлі Решке

Світлана Лобода і Олександр Ревва (фото: orelireshka.tv)

"Наші Дід Мороз і Снігуронька - Світлана Лобода та Олександр Ревва в передсвятковому Будапешті! Кому ж дістанеться золота карта, а кому сто доларів?" – наголошується в повідомленні організаторів на сайті "Орла и Решки".

Орел і Решка. Зірки

Скріншот поста facebook.com/OrelReshka

Лобода і Ревва

Світлана Лобода і Олександр Ревва (фото: instagram.com/lobodaofficial)

Артур Пиріжків

Олександр Ревва (фото: instagram.com/arthurpirozhkov)

Нагадаємо, після відходу з проекту "Орел и Решка" Регіна Тодоренко переїхала з України до США. Тепер зірка живе в Лос-Анджелесі.

Нещодавно українська співачка і ведуча поділилася на своїй Іnstagram-сторінці першими яскравими фото з "Міста Ангелів". Зокрема, Тодоренко пройшлася по відомій набережній Venice Beach Boardwalk.