ua en ru

"Свобода слова – абсолютна": український священик відповів на претензії патріарха Кирила

"Свобода слова – абсолютна": український священик відповів на претензії патріарха Кирила Фото: Патріарх Кирило (JoyReactor)

Священик Яків Кротов закликав не звертати увагу на главу РПЦ

Не варто звертати уваги заяву патріарха Кирила про Українську церкву, бо кожна людина має право обирати свої переконання. Про це розповів священик Української автокефальної православної церкви Яків Кротов.

"Не звертайте увагу на заяву патріарха Кирила, воно нічого не означає. Свобода слова – абсолютна. Будь-яка людина, в тому числі патріарх, може вірити у що завгодно, вважати якою завгодно місто колискою своєї цивілізації. Його право, а право віруючих українців вважати, що вони не залежать від Московської патріархії. Або навпаки: залежать. А право всіх інших людей робити висновки: наскільки небезпечний той чи інший людина зі своїми переконаннями? Тому що якщо до мене підходить монгол і каже, що моя квартира, з його точки зору, обіцяна йому Богом – я заперечую його право в це вірити, але, на всяк випадок, поставлю ще один замок – антимонгольский", – поділився отець Яків, передає “Гордон".

Раніше журналіст пояснив, чому патріарх Кирил не відпускає УПЦ.