ru ua

Святослав Вакарчук показав, як рідний Львів несподівано і приємно здивував його на Різдво

Святослав Вакарчук показав, як рідний Львів несподівано і приємно здивував його на Різдво Святослав Вакарчук (Колаж РБК-Україна)

Співак зняв на відео приємний сюрприз

Відомий український співак, фронтмен культового гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук поділився з підписниками приємними різдвяними спогадами.

Так, на своїй сторінці в мережі Twitter Святослав опублікував відео, де дівчата в національних хустках співають "Щедрик".

При цьому співак зазначив, що це для нього був несподіваний сюрприз:

"Несподіваний і дуже красивий "Щедрик", - підписав відео Вакарчук.

Також під час відпочинку в рідному Львові фронтмена легендарного українського колективу пригостили кавою, на пінці якого виведена абревіатура назви групи.

Вакарчук у Львові

"Ось таку різдвяну каву мені зробили в рідному місті!", - підписав знімок Вакарчук (скріншот поста twitter.com/s_vakarchuk)

Раніше Святослав по-душевному привітав всіх з Різдвом: "Світлого і щасливого Різдва всім! Христос Народився! Славімо Його".

Святослав Вакарчук

Зазначимо, що Святослав Вакарчук народився в Мукачеві в сім'ї фізика, майбутнього ректора Львівського університету і міністра освіти України Івана Вакарчука. Батьки познайомилися під час навчання у Львівському університеті. Створивши сім'ю, вони залишилися жити у Львові.

Раніше Святослав Вакарчук привітав українців з Новим роком і розсекретив, що загадав на наступний 2018-й.