ua en ru

"Предатель - всегда презираем": син Володимира Висоцького поповнив ряди "Миротворця"

"Предатель - всегда презираем": син Володимира Висоцького поповнив ряди "Миротворця" Микита Висоцький (УНІАН)

Актор потрапив в "Чистилище" за нелегальну "любов до Криму"

Радянський і російський актор театру і кіно, кінорежисер, сценарист, продюсер, син Володимира Висоцького Микита потрапив у базу інтернет-представництва Центру досліджень злочинів проти основ національної безпеки України, світу, безпеки громадян "Миротворець".

"Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор)", - йдеться в повідомленні.

Однією з причин потрапляння Микити Висоцького в "Чистилищ" стала його любов до окупованого Криму.

"Я дуже люблю Крим. Мені тут краще, ніж на закордонних курортах", - зізнався 53-річний Микита в одному з інтерв'ю.

На півострів син барда прилетів 21 листопада цього року з прем'єрою вистави "Дороги Висоцького", присвяченої 80-річчю Володимира Семеновича.

"Предатель - всегда презираем": син Володимира Висоцького поповнив ряди "Миротворця"

Скріншот сайту (myrotvorets.center)

Деякі користувачі, коментуючи потрапляння Микити в "Миротворець", згадують вірш Володимира Висоцького "Балада про час", де є такі рядки: "И вовеки веков, и во все времена трус, предатель - всегда презираем, враг есть враг, и война все равно есть война, и темница тесна, и свобода одна - и всегда на нее уповаем".

"Предатель - всегда презираем": син Володимира Висоцького поповнив ряди "Миротворця"

Скріншот поста (twitter.com/tsyutsyurka)

До речі, російський актор Іван Охлобистін заявив, що якби жив поет, актор і музикант Володимир Високий, то він воював би в одному окопі разом з терористом так званої "ДНР" письменником Захаром Прилєпіним.

"Якщо б зараз жив Висоцький, він би давно воював з Прілєпіним в одному окопі, руку даю на відсіч! Олег Даль - те ж саме, там би тусив, з концертами об'їздив усе і скрізь, у всіх окопах з віршами побував. Ось це люди. Це шаляпінський рівень. А те, що зараз, - фу. Я і телевізор з цієї причини не дивлюся", - сказав Охлобистін.

За його словами, війна на Донбасі дозволила розкритися артистам.

Раніше вдова Володимира Висоцького Марина Владі припустила, що її чоловік був би не в захваті від нинішньої ситуації в Росії.

На її думку вдови артиста, Висоцький сьогодні не займався б театром. Крім того, він, швидше за все, був би опозиційно налаштований по відношенню до Путіна і всієї нинішньої російської влади.