ua en ru

"Така, якою тебе знають три людини на Землі": у мережі з'явилася фотографія маленької Анастасії Приходько

"Така, якою тебе знають три людини на Землі": у мережі з'явилася фотографія маленької Анастасії Приходько Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Знімок показали в соцмережі

Брат відомої української співачки Анастасії Приходько Назар, який займається волонтерством, показав фотографію маленької сестри. Цим фото він привітав Настю з днем народження, який вона святкувала 21 квітня. Знімок Назар опублікував у сосцети Facebook.

"На першій світлині ти така, якою тебе знає весь світ. Така, до якої підходять з проханням дати автограф, сфотографуватися, подарувати квіти, просто сказати декілька слів. На другій світлині ти така, якою тебе знає три людини на землі: мама, бабуся і я. Та насправді, між ними немає жодної різниці, бо і там і там Ти, хоч Заслужена артистка України Анастасія Костянтинівна Приходько, хоч Настя, Настуня, Настуся", - написав брат співачки.

Назар дуже зворушливо привітав Анастасію з її святом.

"Ти - це цілий окремий Всесвіт, зі своїми канонами, законами фізики, порядком та заповідями. Унікальний, неповторний, безмежний, всеохоплюючий. Залишайся такою, бережи свій Всесвіт та даруй його частинки всім нам. З Днем Народження, Настуня!", - підсумував Назар.

"Така, якою тебе знають три людини на Землі": у мережі з'явилася фотографія маленької Анастасії ПриходькоСкріншот (facebook.com/pumamgo)

"Така, якою тебе знають три людини на Землі": у мережі з'явилася фотографія маленької Анастасії Приходько"Така, якою тебе знають три людини на Землі": у мережі з'явилася фотографія маленької Анастасії ПриходькоФото: Анастасія Приходько (facebook.com/pumamgo)

Як раніше повідомлялося, Приходько в день народження зробила відверте зізнання.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією (відео: РБК-Україна)