ua en ru

"Такого немає навіть у пеклі": Приходько заявила, що РФ ненавидить Україну більше всіх у світі

"Такого немає навіть у пеклі": Приходько заявила, що РФ ненавидить Україну більше всіх у світі Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

Приходько також закликала депутатів прийняти закон, який обмежить гастролі російських зірок на території України

Відома українська співачка та волонтерка Анастасія Приходько розповіла, яке у росіян ставлення до України і українців. Про це вона заявила в інтерв'ю каналу ATR, яке опублікував на своїй сторінці в Facebook Айдер Муджабаев.

"Такої ненависті, як у Російської Федерації до нас, мені здається, немає навіть у пеклі диявола грішників", - каже Настя.

Приходько повідомила, що росіяни дуже люблять використовувати в мовленні образливі висловлювання на адресу українців.

"А ви з собою сир Хохланд не привезли?", - згадала одну з улюблених жартів громадян Росії співачка.

Приходько звернула увагу на той факт, що росіяни дуже ображаються, коли почують, що їх називають "кацапами".

"Але вони дуже ображалися, коли я парирувала і відповідала, що вони кацапи. Значить, нас "хохлами" можна називати, а вас "кацапами" немає?", - каже артистка.

Приходько також в черговий раз закликала депутатів прийняти закон, який обмежить гастролі російських зірок на території України.

Нагадаємо, що Анастасія Приходько розповіла, як вона ставиться до війни на Донбасі, а також країни-агресора, яка цю війну підтримує. За її словами, незважаючи ні на що, в РФ залишилися і достойні особистості.

Приходько зробила різку заяву на адресу народного депутата Надії Савченко, яка потрапила в парламент з російської в'язниці. Образ Савченко створювали в Кремлі, вважає співачка.

За її словами, вона теж спершу повірила в Савченка, але пізніше розчарувалася.

Співачка вважає, що в Україну Савченко повернули для її участі у виборах президента. "Не здивуюся, якщо Савченко піде на президентські вибори 2019 року з гаслами "Я — ваша Надія!", "Я об'єднаю Україну!" – заявила Приходько.