ru ua

"Там навіть розмовляти нічого": Лепс назвав улюблених українських зірок і висловився про Кобзона

"Там навіть розмовляти нічого": Лепс назвав улюблених українських зірок і висловився про Кобзона Фото: Григорій Лепс (grigoryleps.ru)

Зірка російської естради оцінив талант виконавців з України

Скандальний російський співак і продюсер Григорій Лепс назвав улюблених артистів, серед яких опинилися і українські зірки. Про те, хто йому подобається, він розповів в інтерв'ю kp.ru.

У виданні зазначили, що у Лепса немає кумирів серед західних зірок. Виявилося, що в числі його "любимчиків" – українські співачки, які регулярно виступають в РФ.

"Про раритетну платівку Френка Сінатри не мрію. Не можу себе назвати його фанатом. Співала людина добре, але у нас Кобзон співає не гірше, а на мій погляд, навіть краще", - зазначив Лепс.

"Що стосується вокальних даних Йосипа Давидовича, то там навіть розмовляти нічого. Майстер! Мені ще подобається Діана Арбеніна. Лобода чудова. Ані Лорак хороша. І Шнур дуже цікавий товариш", - резюмував він.

"Там навіть розмовляти нічого": Лепс назвав улюблених українських зірок і висловився про Кобзона

Скріншот сайту (kp.ru)

До речі, скандальна українська співачка осоромилася на концерті в Москві.

Українська співачка Світлана Лобода, скандали навколо якої не вщухають через її роботу в РФ, осоромилася під час концерту в Москві і ледь не покалічила глядачів. Лобода під час виступу впустила мікрофон в натовп глядачів. Відповідне відео вона опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Раніше повідомлялося, що співачка Аліна Гросу, яка кілька років тому виїхала будувати кар'єру в Росії, знялася для грудневого номера чоловічого глянцевого журналу MAXIM Russia.