ua en ru

Тіна Кароль здійснила заповітну мрію онкохворої дівчинки

Тіна Кароль здійснила заповітну мрію онкохворої дівчинки Фото: Тіна Кароль і її фанатка Валерія

Серце маленької фанатки розтануло, коли вона побачила зірку у себе вдома

Мрія маленької дівчинки Валерії из Житомирской области, яка багато років бореться з онкологічним захворюванням, здійснилася: до неї додому завітала сама Тіна Кароль, пісні якої так полюбляє Лєра. Про це повідомила журналіст Лідія Таран у Facebook.

"Сьогодні здійснилася ще одна велика мрія! Сила фейсбуку, а також сила любові і голосу працює! Маленьке прохання онкохворої дівчинки почуто на повну гучність - сотні перепостів, дзвінків, повідомлень. Таке в проекті "Здійсни мрію" вперше, коли телефонують і пишуть різні люди одночасно, надсилають фото... Ми всі разом кликали Тіну Кароль на зустріч. І чуйна Тіна приїхала до дівчинки, зробила перерву у своєму концертному турі! Це дуже зворушливо", - каже Лідія.

altaltaltaltalt

Фото: Тіна Кароль у гостях у Валерії, яка бореться із нейросаркомою

За її словами, зірка завітала до маленької пацієнтки просто додому, де вона набирається сил після виснажливої чергової хімії. Разом вони заспівали улюблені пісні, малювали та всією родиною чаювали.

"Промені надії, тепла та радості обгорнули серце маленької Лєри. Ще раз переконуюсь, що душевна музика, щирі емоції та позитивні враження додають сил та енергії у боротьбі з важкою хворобою. Нема нічого важливішого за щасливі очі дитини, чия мрія здійснилася!" – вважає Таран.

Сьогодні здійснилася ще одна велика мрія! Сила фейсбуку, а також сила любові і голосу працює! Маленьке прохання онкохвор...

Опубліковано Лідією Таран 25 лютого 2017 р.

Однією із ініціаторів здійснення завітної мрії стала начальник прес-служби НБУ Леся Войтицька.

"Є маленька дівчинка з нейросаркомою. Операція, більше 10 хіміотерапій. Лікарі безсилі. Дівчинка мріє про зустріч з Тіною Кароль", - написала вона в надії знайти вихід на менеджерів зірки, і це вдалося.

"Спасибі величезне всім, хто допоміг здійснити мрію Валерії. Це був найпрекрасніший день. Лера щаслива! Спасибі, Тіночка, за твоє добре серце. Дай Боже вам здоров'я і благополуччя", - говорить мама дівчинки.

До речі, Катя Осадча опублікувала перше селфі після пологів.