ua en ru

Тіна Кароль представила музичний фільм з чуттєвими відео

Тіна Кароль представила музичний фільм з чуттєвими відео Фото: Тіна Кароль (tinakarol.com)

Виконавиця випустила відразу сім нових кліпів

8 березня відбулася прем'єра музичного фільму "Інтонації Тіни Кароль" на каналі 1+1. Фільм складається з двох частин: інтерв'ю поп-діви і музичного visual album, який містить відеокліп до кожної пісні з нової платівки.

В новому фільмі Тіна Кароль поділилася досі невідомими подробицями свого особистого життя. Тіна вперше торкнулася тем, на які раніше не наважувалася говорити, і оголила душу в чуттєвих музичних відео. Після цього фільму ваше уявлення про те, хто така Тіна Кароль, зміниться назавжди.

Тіна Кароль – Чоловік моєї мрії (YouTube/Тіна Кароль)

Visual album – це відомий музичний формат, в якому артист випускає відеокліп до кожної пісні зі свого альбому. Відео об'єднані єдиною концепцією, щоб розповісти цілісну історію всієї музичної платівки.

Завдяки захоплюючому поєднанню інтерв'ю і відео з visual album, автори фільму розкривають портрет, як самої особистості співачки, так і філософію її альбому "Інтонації".

Тіна Кароль представила музичний фільм з чуттєвими відеоКадри з музичного фільму (facebook.com/tina.karol)

Зазначимо, що віжуал-альбом випускається в Україні вперше. Новий альбом Тіни Кароль "Інтонації", реліз якого відбувся у серпні минулого року, став справжньою сенсацією – високо оцінили як слухачі, так і музичні критики.

Тіна Кароль представила музичний фільм з чуттєвими відеоФото: Тіна Кароль (tinakarol.com)

Тільки через два місяці після релізу альбом отримав статус мультиплатинового, його прослухали більше двох мільйонів інтернет-користувачів на стримінг-платформах Apple Music і Google Play.

Відео: Музичний фільм "Інтонації (YouTube/Тіна Кароль)

Кліпи з фільму співачки можна подивитися тут.

Читайте також Тіна Кароль випустила емоційний кліп на пісню "Все в мені".