ua en ru

Тіна Кароль виділила півмільйона гривень на допомогу дітям

Тіна Кароль виділила півмільйона гривень на допомогу дітям Тіна Кароль (facebook.com/pg/tina.karol)

Співачка допомагає дитячим онкологічним лікарням

Тіна Кароль виділила 500 тис. грн на допомогу дитячим онкологічним лікарням України в 2018 році. Необхідні медикаменти у цьому році вже отримали лікарні Запоріжжя, Миколаєва, Кропивницького, Лисичанська, Сум, Харкова і Одеси.

1 червня 2014 року знаменита співачка заснувала Фонд "Полюс притяжения". Він не займається збором коштів і існує тільки за рахунок фінансування самої зірки. За цей період Місія Фонду побувала у всіх містах України, забезпечивши лікарні необхідним обладнанням та медикаментами для допомоги дітям.

Тіна Кароль виділила півмільйона гривень на допомогу дітямТіна Кароль виділила півмільйона гривень на допомогу дітямТіна Кароль виділила півмільйона гривень на допомогу дітямТіна Кароль виділила півмільйона гривень на допомогу дітямТіна Кароль виділила півмільйона гривень на допомогу дітям

Фото надане прес-службою

Відзначимо, що більше 27-ми міст і більше 30-ти дитячих онкологічних відділень міських лікарень отримують допомогу від співачки.

Тіна Кароль виділила півмільйона гривень на допомогу дітям

Фонд Тіни Кароль закуповує необхідні лікарням медичне обладнання і медикаменти, спеціальні дитячі ліжка, склить вікна, дарує гіпоалергенні іграшки дітям і поповнює лікарняну бібліотеку книгами.

Нагадаємо, Тіна Кароль показала свого "Чоловіка мрії".