ua en ru

Тіні Кароль зробили пропозицію прямо на сцені (відео)

Тіні Кароль зробили пропозицію прямо на сцені (відео) Фото: Тіна Кароль (facebook.com/pg/tina.karol)

Співачка відповіла відмовою

Популярна співачка Тіна Кароль стала зірковою гостею у другому півфіналі гумористичного шоу "Ліга сміху".

Так, Кароль на час стала учасницею команди "Загорецька Людмила Степанівна". За сюжетом один з учасників команди є комп'ютерником, який прийшов до неї ремонтувати ноутбук. Під час сценки він зізнався, що любить Тіну, подарував обручку і зробив пропозицію руки і серця. Співачка відмовила йому.

На сцені Кароль з'явилася в обтягуючому латексному сукню червоного кольору. Глядачі оцінили незвичайне виступ улюбленої співачки, адже Тіна зірвала шалені овації в залі

Відео: Майстер установки windows - Загорецька Л. С. і Тіна Кароль (youtube.com/ЛигаСмеха)

Нагадаємо, що один з депутатів "Опозиційного блоку" Михайло Добкін образив Тіну Кароль. Зробив це нардеп в коментарі до новини про народній артистці України і її відношенню до війни на Донбасі. В інтерв'ю Тіна сказала, що слухачі зі сходу України є більш емоційно скутими і розгубленими, ніж мешканці інших регіонів.

Парламентарій залишив образливий коментар під постом з посиланням на новину.

Нещодавно Тіна Кароль поділилася подробицями свого особистого життя. Так, знаменитість розповіла про свого дев'ятирічного сина Веніаміна, який зараз навчається в Англії.

Варто відзначити, що у знаменитості насичений гастрольний графік, але незважаючи на це, Кароль знаходить час для спілкування з маленьким сином.

Також Тіна Кароль розповіла, що у сина в британській школі особливий розпорядок дня.