ua en ru

Травесті-діва Монро назвала Тіну Кароль "найбільш нещирою" українською співачкою

Травесті-діва Монро назвала Тіну Кароль "найбільш нещирою" українською співачкою Фото: instagram.com/monritta

Монро заступилася за учасницю "Голосу країни" Зіанджу

Під час прем'єри "Голос країни-8" дівчина-трансгендер Зіанджа, яка раніше була відома як Борис Апрель, вразила тренерів і глядачів виконанням пісні Бейонсе "Smashed into you". Після цього до неї повернулися всі судді, але виконавиця обрала Потапа в якості свого наставника. "Ось такий фастфуд - це твоє Потап" - прокоментувала Тіна Кароль виступ Зіанджі. Ці слова спровокували конфлікт, а за екс-Апреля вирішила заступитися травесті-діва Монро. Про це повідомляє "Сегодня".

"Знайшла трансляцію прямого ефіру, тільки закінчила співати і почалося обговорення ... судді в уявному шоці, хоча впевнена, всі, всі знали і були попереджені, тим більше інфа про зміну статі співака на ім'я Борис Апрель гуляла по ЗМІ активно, хоча і три-чотири роки тому. Сам артист не підтверджував і не спростовував, але моє серце підказувало, що це, правда і як виявилося, я була права. Зіанджа інша ... мила, іскриста, дуже відкрита і як і раніше, тріпотлива", - написала Монро.

Вона зізналася, що особисто знайома з дівчиною і вважає, що після 10 років перерви вона готова продовжувати творчу діяльність. При цьому травесті-діва радить Зіанджі повернутися в Америку. "Тримайся, красуня, зроби максимально можливе, дістань свої найсильніші і яскраві ноти і їдь назад. Тут ти Гулівер або "попкорн", як висловилася народна в латексі, предмет для глузувань, мішень для дартсу, але ніяк не для реалізації своїх бажань! Так історично склалося, на жаль. І спасибі за сміливість бути собою! ОБОЖНЮЮ", - написала вона в Instagram.

Артистка вважає, що перший ефір нового сезону "Голосу країни" розкрив гостру проблему українського суспільства. За її словами, молодь ще не навчилася правильно сприймати людей. Також Монро різко висловилася на адресу Тіни Кароль і назвала її "пупсиком в латексному платті". "Найбільш нещира співачка України буде говорити про перебір "Емейзінг"?!?! Суппер-суппер-суппер, ще Зіанджа - мила і красуня! І бажаю сил і удачі, зроби всіх і повертайся в Америку. Тут ти Гулівер в країні зашторених , переляканих і втомлених народних ... UPD: і хто б говорив про "фаст-фуд". пупсик, мій милий пупсик в латексному платті", - додала травесті-діва.