ru ua

Дуже зворушливо і безпосередньо: Діти зірок "Кварталу 95" привітали своїх татусів з Днем батька

Дуже зворушливо і безпосередньо: Діти зірок "Кварталу 95" привітали своїх татусів з Днем батька Кадр з відео "Діти квартальщиків" про своїх батьків (facebook.com/kvartal95)

Ролик вийшов душевним і підкорив користувачів соціальної мережі

В честь міжнародного Дня батька, який святкують у неділю, 18 червня, з'явилося зворушливе відео з дітьми зірок студії "Кварталу 95". Сам ролик опублікували на сторінці "Кварталу" в Facebook.

"День батька діти розповіли про суперздатності своїх тат, чим хочуть бути на них схожими, і за що їм вдячні", — підписана відео.

Наприклад, дочка Володимира Зеленського сказала, що подарувала б батькові вертоліт, щоб він ніколи не стояв в пробках. Син Сергія "Степана Казаніна надздібністю свого тата назвав вміння будувати з ним будиночок з подушок, а дочка Юрія Корявченкова вважає, що його надздібності – працювати і вибирати гарні подарунки.

Варто відзначити, що діти гумористів не тільки дуже схожі на своїх зіркових татусів зовні, але і мають гарне почуття гумору. Наприклад, у відповідь на запитання "Чим ви хочете бути схожі на своїх батьків?" дочка Зеленського заявила: "Бородатою точно ні. Низький голос теж ні. Може, я краще буду на маму схожа?"

Відео: Діти "квартальщиків" про своїх батьків (facebook.com/kvartal95)

Ролик дуже зворушив користувачів мережі, а деяких навіть довів до сліз.

altСкріншот коментарів поста облікового запису facebook.com/kvartal95

Тим часом в День батька Джамала ніжно привітала тата.