ua en ru

"Творчістю це особливо назвати не можна": Козирєв розповів, за яких російських артистів йому соромно

"Творчістю це особливо назвати не можна": Козирєв розповів, за яких російських артистів йому соромно Михайло Козирєв (фото: прес-служба)

Відомий продюсер висловився з приводу діяльності деяких співаків з РФ

Музичний експерт, продюсер, відомий радіо - і телеведучий Михайло Козирєв розповів, за яких російських артистів йому соромно і чому. В ексклюзивному інтерв'ю Styler він також пояснив, наскільки доречна будь-яка військова тематика в піснях.

"Особисто я вважаю, що пісня має бути написана з високим посилом припинення війни, її неприйняття. Кожен раз, коли якісь нагальні обставини змушують музикантів писати "скоростиглі агітки", як правило, це ніякого відношення до мистецтва не має", - зазначив він.

"Коли слухаєш такі пісні і розумієш, що пройдуть роки і артист буде їх сам соромитись. Яскравий приклад – колишній учасник "Агати Крісті" Вадим Самойлов, який написав пісню "За Донбас". Або творчість останніх років Юлії Чичеріної. Хоча в обох випадках творчістю це особливо назвати не можна. Це агітаційні ролики", - сказав Козирєв.

"Мені за них соромно", - додав артист.

До речі, названі 10 українських співачок, які в гонитві за російським рублем забули про своє коріння.

Ані Лорак і Таїсія Повалій – українські співачки, які порівняно нещодавно осіли в Росії і воліють проводити час у компанії зірок російського шоу-бізнесу в Москві. Світлана Лобода також рухається в цьому напрямку, судячи з її нещодавнього святкування дня народження в російській столиці. І це незважаючи на те, що РФ веде агресивну політику щодо України, а російські найманці вбивають наших співгромадян на Донбасі.

Але, як виявилося, ці три українські поп-виконавиці – лише крапля в морі порівняно з тими співачками, які народилися в Україні, прожили в цій країні (у деяких ще досі є український паспорт), але активно продовжують гастролювати по російських містах і селах, несучи в маси головну теза кремлівської пропагандистської машини про "братні народи".

Styler вирішив нагадати читачам, які саме виконавиці чи то забули, чи то не хочуть згадувати про свою рідну країну заради погоні за довгим рублем. Хочеться відразу ж згадати російську приказку, яка найкраще підходить для характеристики таких "хохлушек": "Гроша не коштує, а дивиться рублем".