ua en ru

"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)

"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото) Фото: Тереза Качерова (instagram.com/terezakacerova)

Пара довгий час приховувала свої відносини

Відома чеська модель Тереза Качерова опублікувала зворушливий лист, присвячений діджею Avicii, в якому зізналася, які стосунки пов'язували її із загиблим. Спільні фотографії і текст модель опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Чеська модель Тереза Качерова зізналася, що була в таємному любовному зв'язку із загиблим діджеєм Avicii. Вона показала фотографії і відео з Avicii і її сином від попередніх стосунків Лукою.

"Я провела останні дні ніби уві сні, сподівалася, що хтось розбудить мене і скаже, що це все дурний жарт, жахлива помилка. І тільки зараз я розумію, що більше ніколи тебе не побачу", - написала Тереза на своїй сторінці.

"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)

Фото: Тереза Качерова і Avicii (instagram.com/terezakacerova)

Модель стверджує, що її син Лука і Avicii дуже зблизилися і діджей читав йому книги.

"Я завжди тобі казала, що Лука не згадає життя без тебе. Тепер я сподіваюся, що він згадає життя з тобою. Я завжди буду нагадувати йому про тебе і буду показувати наші спільні відео, де б ми з ним не опинилися. Ти більше не прочитаєш Луці книги чеською мовою, ми не зіграємо в "монополію", ми не додивимось всього "Гаррі Поттера", - написала модель.

Крім того, Тереза Качерова зізналася, що вони з Avicii були повними протилежностями, але чудово доповнювали один одного. І пара мріяла про спільну дитину.

«Я ніколи не зможу переконати тебе назвати нашу доньку Серафиной, ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям. Серце болить, коли думаю, що більше не почую твого дотику, не почую твій сміх, не побачу, як сплітаються наші руки, ніколи не поцілую тебе... Я завжди намагалася приховувати наші відносини, тому що хотіла, щоб вони були тільки нашими. Думала, що ми оголосимо про нас світу, коли я завагітнію від тебе. Цим планам не судилося втілитися", - написала Качерова.

"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)"Ти не закінчиш татуювання на руці з моїм обличчям": відома модель розповіла, що її зв'язувало з Avicii (фото)

Скріншот поста (instagram.com/terezakacerova)

Нагадаємо, помер всесвітньо відомий діджей.

Рекомендуємо подивитись: The Hardkiss: творчий шлях

Відео: video.rbc.ua