ua en ru

"У мене буде весілля": Леся Нікітюк розповіла про свого коханого

"У мене буде весілля": Леся Нікітюк розповіла про свого коханого Фото: Леся Нікітюк (instagram.com/lesia_nikituk)

Ведуча прокоментувала інформацію про її заручини

Відома українська ведуча Леся Нікітюк розповіла про свого коханого і відреагувала на інформацію про її майбутнє весілля. Деталями свого особистого життя зірка поділилася в інтерв'ю Viva.ua.

"Звичайно ж, у мене, як у нормальної красивої дівчини, буде весілля. Може, в цьому році, може, в наступному. Може, через п'ять років. Звичайно, я мрію про цю подію і хочу зробити фотографії в красивому платті разом зі своїм нареченим", - заявила Нікітюк.

"Поки що я офіційно не підтверджувала цю інформацію. Але так, я зараз у відносинах. Я просто щаслива, що Бог подарував мого друга. Він ніби зрозумів, що мені важко літати одній, і мало часу проводити вдома. Так що поки ми зустрічаємося, ми любимо один одного, нам дуже цікаво проводити час разом", - поділилася екс-ведуча популярного тревел-шоу "Орел і Решка".

"У мене буде весілля": Леся Нікітюк розповіла про свого коханого

Фото: Леся Нікітюк (instagram.com/lesia_nikituk)

"Мій молодий чоловік зі сфери бізнесу, але не шоу-бізнесу. Так, цей чоловік мій сусід, ми довго жили поряд двері в двері. Жодного разу не зустрічалися. І ось одного разу прямо в тамбурі ми з ним зустрілися і познайомилися. Разом ми вже рік. І все чудово! Ми, навіть, один одного лайкаємо", - розповіла Никитюк.

Після того, як у пресі з'явилися новини про швидке весілля ведучої, її хлопець одразу написав їй повідомлення.

"Цю новину він сприйняв позитивно. Коли в пресі з'явилася інформація про те, що у мене весілля, мій молодий чоловік одразу написав мені повідомлення: "Весілля хоча б зі мною?" – згадала Нікітюк.

"Так, звичайно, довелося довго пояснювати його улюбленій бабусі, як працюють деякі ЗМІ. А просто так ця тема особливо не піднімалася. Посміялися і все. Поки що про такий серйозний крок ми не думаємо. Треба ще пожити, придивитися, порадіти свободі, яка присутня у відносинах. Крім того, що у нього, що у мене багато роботи і проектів, які потрібно здійснити", - додала зірка.

"У мене буде весілля": Леся Нікітюк розповіла про свого коханого

Фото: Ведуча Леся Нікітюк (instagram.com/lesia_nikituk)

Нікітюк також розповіла про те, чи хоче вона заміж.

"Ви знаєте, я абсолютно не живу старими стереотипами. Це було раніше. Зараз всі розуміють, що для того, щоб створити сім'ю і вийти заміж, треба міцно стояти на ногах. Хочу, щоб коли прийде час мого заміжжя, я була самодостатньою і впевненою в собі. Так що я готуюся", - зазначила ведуча.

До речі, Леся Нікітюк знялася для українського чоловічого глянцю.