ua en ru

"У мене були зриви": Данилко розповів про труднощі роботи суддею на X-Факторі

"У мене були зриви": Данилко розповів про труднощі роботи суддею на X-Факторі Фото: Андрій Данилко (instagram.com-v_serduchka)

Артист навіть хотів відмовитися від цього місця

Український артист Андрій Данилко, який добре відомий своїм образом Вєрки Сердючки, зізнався, що відчував великі труднощі в роботі судбей на популярному шоу Х-Фактор. Про це він повідомив "Обозревателю".

"От у минулому сезоні мені було якось просто. Напевно, тому що перший з моєю участю - сьомий сезон був складним, я ж навіть хотів відмовитися тоді, сидів у цій гримерці... Це з-за загального стану: втомлюєшся, не спиш, погано себе почуваєш, з-за цього ти погано виглядаєш. У мене в гримерці такі вже були зриви... Я хотів відмовитися", - сказав Данилко.

На щастя, Данилко подолав труднощі і повернувся до роботи.

"Але потім я якось взяв себе в руки, сів у це крісло і вийшли Mountain Breeze - мої пацани. Завдяки тому, що я повернувся, вони зараз не в Полтаві, а в Києві, залишилися зі мною. Вчора ось вийшов їхній новий альбом, і я бачу, наскільки вони щасливі і вдячні. Мені дуже приємно, що я зміг свій досвід передати їм, а вони багато чому вчать мене. Мені здається, що я навіть якось змінився", -зізнався артист.

Як раніше писав Styler, Андрій Данилко, який виступає під псевдонімом Вєрка Сердючка, записав відеозвернення до представника України на Євробаченні 2018 MELOVIN.

Чим запам'яталася українцям підготовка до Євробачення 2018 (відео: STYLER.rbc.ua)