ua en ru

"У них там вірус": Приходько жорстко розкритикувала українських політиків

"У них там вірус": Приходько жорстко розкритикувала українських політиків Фото: Анастасія Приходько (РБК-Україна)

За її словами, депутати настільки дискредитували себе, що більше їм ніхто не вірить

Співачка, заслужена артистка України 30-річна Анастасія Приходько розповіла про своє ставлення до українських політиків. Про це передає "Главред".

Анастасія заявила, що не вірить політикам.

"Потрапляючи у Верховну Раду, вони (політики) починають хворіти, стартує епідемія — у них там вірус: був нормальний чоловік, зайшов у парламент і перестав бути нормальним — "відразу починає думати, як вкрасти, як когось використовувати, як збрехати", - вважає артистка.

Приходько зазначає, що кожен політик буде робити так, як вигідно йому і додала, що депутати настільки дискредитували себе, що більше їм ніхто не вірить.

У той же час артистка впевнена, що серед них є порядні люди, які душею і серцем вірять, що вони можуть щось змінити".

"Але ми про них ніколи не почуємо, бо там є одна велика гра. А "вакцина" від цієї хвороби є одна — "гроші": виграє той, хто більше...издит", — вважає Приходько.

"Тому у них такі перегони за цією "вакциною". Якщо подивитися, скільки МВФ перерахував грошей Україні, і скільки на ці гроші було зроблено, то це — катастрофа. Чого тільки стоїть стіна на кордоні з Росією, яку Яценюк (екс-прем'єр Арсеній Яценюк) повинен був побудувати. Найстрашніше — що всім все одно: чи говоримо ми про це чи ні, болить у когось серце за це чи ні", — заявила співачка.

За її словами, "тому все менше людей вірить у зміни".

"Півтора мільйона українців виїхали на заробітки в Польщу. І це — тільки в Польщу! Політики борються тими ж методами. Ця система не змінюється", — вважає вона.

Виконавиця підкреслила, що "політтехнологія дає їм можливість вибрати правильний колір свого передвиборчого білборда, їм ставлять грамотні мови, і вони роздають гречку нещасним бабусям, у яких немає надії на те, що їх пенсії від 1300 гривень підніметься до 3 або 7 тисяч гривень, які змушені брати цю гречку, бо бояться — а раптом завтра їжі не буде"

"А політики маніпулюють цим. А вибирати-то з кого? Все ті ж... протягом 25 років все ті ж. Мені цікаво подивитися, якими будуть вибори. Але найстрашніше, що ні ви, ні я, ні хто інший нічого не вирішуємо. Тому у людей і прокидається пофігізм. Ми перестали поважати себе, поважати один одного. З кожним роком все більше людей розуміє, що їм треба думати про себе і ні про кого іншого", — підсумувала співачка.

Нагадаємо, що співачка Приходько запропонувала особливим чином представляти артистів, які гастролюють в Росії.