ru ua

На "UA: Першому" пояснили, чому виступ ONUKA не показали на Євробаченні

На "UA: Першому" пояснили, чому виступ ONUKA не показали на Євробаченні Фото: ONUKA (eurovision.ua)

Телеканал не міг скасувати вихід реклами

Телеканал "UA: Перший" пояснив, чому запустив рекламу під час виступу ONUKA на Євробаченні 2017. Там пояснили, що телеканал має зобов'язання перед рекламодавцями, тому не міг скасувати вихід реклами. Про це йдеться на сторінці "UA: Перший" Facebook.

"Сітка телевізійного мовлення передбачає рекламу, яку, на жаль, не можна відмінити, адже телеканал "UA: Перший" має зобов'язання перед рекламодавцями", — наголошується в повідомленні.

altСкріншот поста облікового запису Facebook.com/1tvua

Так само додали, що практика прямих ефірів передбачає наявність інтервал-актів: виступів виконавців між основними номерами шоу для публіки в залі.

"Таку версію шоу можна побачити глядачі в залі, які придбали квитки, а також глядачі офіційного YouTube-каналу Eurovision Song Contest, який наживо транслює шоу без виходу на рекламу. Інші офіційні мовники роблять рекламні перерви в трансляції. Такі правила діють для всіх партнерів Євробачення", — йдеться в роз'ясненні телеканалу.

Крім того, в повідомленні "UA: Перший" зазначається, що телеканал надав можливість переглянути наживо фінал Євробачення 2017 без перерв, у високій якості, на своєму сайті.

Також нагадаємо, що ONUKA з національним академічним оркестром підкорила своїм виступом Євробачення.