ua en ru

Учасники Linkin Park розповіли, що погубило соліста гурту

Учасники Linkin Park розповіли, що погубило соліста гурту Фото: Честер Беннінгтон (instagram.com/linkinpark)

Музиканти присвятили покійному прощального листа

Учасники рок-гурту Linkin Park вважають, що Честера Беннингтона, який покінчив з собою, погубили внутрішні демони. Музиканти присвятили покійному солістові прощальне лист, який опублікували на сторінці колективу в Facebook.

"Дорогий Честер, наші серця розбиті. Ударні хвилі горя і заперечення охопили нашу сім'ю, коли ми зіткнулися з тим, що сталося", - починається текст листа.

"Ти торкнувся так багато життів, можливо навіть більше, ніж міг собі уявити. В останні кілька днів ми спостерігали сплеск любові і підтримки, як публічної, так і приватної, по всьому світу. Талинда (дружина Беннінгтона, – ред.) і сім'я цінують це і хочуть, щоб світ знав, що ти був кращим чоловіком, сином і батьком. Сім'я ніколи не буде повною без тебе", - пишуть музиканти з Linkin Park.

alt

Скріншот поста з аккаунта facebook.com/linkinpark

"Коли ти говорив про спільне майбутнє, твоє натхнення заражало. Твоє відсутність залишило порожнечу, яка ніколи не буде заповнена – у кімнаті не вистачає твого гамірного, веселого, амбітного, креативного, доброго, щедрого голосу. Ми намагаємося нагадати собі, що демони, отнявшие тебе, завжди були частиною угоди. Зрештою, саме те, як ти співав про цих демонів, змушувало закохуватися в тебе в першу чергу. Ти мчиш виставляв їх напоказ, завдяки чому зібрав нас разом і навчив бути більш людяними. У тебе було саме велике серце і здатність не приховувати своїх почуттів", - згадують про Честера учасники гурту.

"Наша любов до створення і виконання музики не згасне. І поки ми ще не уявляємо, яким шляхом підемо в майбутньому, ми знаємо, наші життя стали краще, завдяки тобі. Спасибі за цей дар. Ми любимо тебе і будемо дуже сумувати. Поки не побачимо тебе знову. LP", - закінчили свій лист музиканти.

Раніше поліція розкрила деталі самогубства соліста Linkin Park.