ru ua

"Йду в сольне плавання": учасниця "ВІА Гри" виходить з групи

"Йду в сольне плавання": учасниця "ВІА Гри" виходить з групи Фото: (instagram.com/viagra_official)

Дівчина після заміжжя вирішила покинути групу і почати сольну кар'єру

Солістка популярної української групи "ВІА Гра" Настя Кожевнікова вирішила покинути проект. Дівчина зізналася, що відразу після заміжжя вона разом з чоловіком вирішила почати сольну кар'єру. Про це вона розповіла Каті Осадчій в шоу "Світське життя".

Відео: (YouTube.com/Світське життя)

Саме під час свого романтичного весілля, яке відбулася нещодавно, дівчина повідомила про своє рішення.

"Другого вересня закінчується контракт з групою "ВІА Гра" і я йду у сольне плавання. Тому медовий місяць у нас скасовується. Будемо працювати наді мною", — розповіла співачка.

Як стало відомо, рішення було прийнято разом з новоспеченим чоловіком Кирилом. Дівчина стверджує, що це було невимушене рішення.

"Йду в сольне плавання": учасниця "ВІА Гри" виходить з групи

Анастасія Кожевникова і Кирило Снитков / Кадр з відео (YouTube.com/Світське життя)

"Просто п'ятирічного контракту мені вистачило. Я чітко відбула. Тому тепер хочу спробувати власні сили йти далі самостійно", — зазначила артистка.

Цікаво, що сольний проект Насті Кожевнікової буде продюсувати її чоловік, який не має досвіду в продюсуванні. Новоспечений чоловік пообіцяв зробити з дружини зірку такого рівня, якого вона хоче досягти.

"Я займаюся торгівлею, продажем какао-бобів, але свою артистку я зроблю такою, якою вона хоче бути", — повідомив чоловік співачки Кирило.

"Йду в сольне плавання": учасниця "ВІА Гри" виходить з групи

Анастасія Кожевникова і Кирило Снитков / Кадр з відео (YouTube.com/Світське життя)

Також Кожевнікова зазначила, що про своє рішення вона розповіла Костянтину Меладзе, продюсеру "ВІА Гри. Він досить безболісно поставився до її догляду:

"Рада так любов", - передає слова Меладзе Кожевнікова.

Слід нагадати, що экс-солістка "ВІА Гри" народила первістка.

Раніше ми писали, що музичний колектив навесні 2018-го залишила ще одна солістка — Міша Романова. Стало відомо, чому артистка пішла з "ВІА Гри".

Нагадаємо, Міші Романовій з "ВІА Гри" знайшли заміну.

Відео: (video.rbc.ua)