ua en ru

Україна чи Росія: український співак вирішив брати участь у Євробаченні 2018

Україна чи Росія: український співак вирішив брати участь у Євробаченні 2018 Фото: Нікіта Алексєєв (instagram.com/alekseev_officiel)

Виконавець спантеличив шанувальників своєю заявою

Молодий український співак Нікіта Алексєєв (Alekseev), який веде активну музичну діяльність в Росії, заявив про бажання брати участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2018. Про це співак повідомив на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

"Не було такого інтерв'ю, в якому мені б не задавали питання, чому я не їду на Євробачення. Я завжди віджартовувався на цю тему, але зараз наша команда відчула в собі сили поборотися за перемогу в цьому конкурсі. Ми звикли кожен раз ставити собі нові цілі та долати їх", - написав співак.

Публікацію Алексєєв супроводив хештегами двома мовами: #евровидение і #євробачення. Раніше він також опублікував відео, в якому під час виступу запитав у шанувальників, а чи не поїхати йому на Євробачення.

"Я подумаю", - зазначив Алексєєв на схвальні вигуки публіки.

Україна чи Росія: український співак вирішив брати участь у Євробаченні 2018

Скріншот поста (instagram.com/alekseev_officiel)

Відео: Алексєєв і Євробачення (instagram.com/alekseev_officiel)

У мережі масово коментують заяву співака і цікавляться, яку країну він має намір представляти:

"Є всі шанси на перемогу. Ти дуже талановитий".

"Від України?".

"Якщо він буде їхати, то звичайно ж від України (його батьківщина, його дім)".

"За Україну".

"Тепер я знаю, за кого вболівати".

"Це несподівана, але дуже приємна новина!".

"Нікіта ще нічого точно не сказав про Євробачення, а в коментах вже пересварилися, від якої країни йому виступати. Що ж буде, коли він все-таки виступить на цьому конкурсі? Страшно подумати".

"А ти за Україну чи Росію?".

"Чому б ні, тільки за яку з країн, а?".

"Їдь від Росії з Богом".

"Від Росії? Нікіта ж з України".

"Нікіта, давно пора Вам поїхати!".

Україна чи Росія: український співак вирішив брати участь у Євробаченні 2018Україна чи Росія: український співак вирішив брати участь у Євробаченні 2018Україна чи Росія: український співак вирішив брати участь у Євробаченні 2018Україна чи Росія: український співак вирішив брати участь у Євробаченні 2018Україна чи Росія: український співак вирішив брати участь у Євробаченні 2018

Скріншот коментарів (instagram.com/alekseev_officiel)

До речі, у мережі розповіли про розцінки українських зірок на Новий рік. Зокрема, стало відомо, скільки потрібно заплатити за музику у виконанні Нікіти Алєксєєва.