ru ua

В Україні скасували концерт легендарного німецького гурту

В Україні скасували концерт легендарного німецького гурту Фото: Ендрю Дональдс в Дніпрі (instagram.com/AndruDonalds)

Музичний колектив відмовився виходити на сцену

В Запоріжжі відмінили концерт німецького музичного проекту Enigma. Причиною стало те, що організатори не виконали перед музикантами свої фінансові зобов'язання. Про це повідомив директор концертного агентства Геннадій Мусін на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Мусін назвав організаторів дилетантами.

"Хочу зробити коментар - з нагоди концерту групи "Енігма", який не відбувся сьогодні. Сталося те, що повинно було статися, коли за справу беруться дилетанти і пройдисвіти! Протягом двох останніх тижнів, не ми, не керівництво ДК "Дніпроспецсталь", не струнний оркестр Запорізької обласної філармонії не розуміли - відбудеться чи ні концерт 11 грудня! Представник компанії
"World star" - організатор концерту, годував всіх обіцянками. 10 грудня - концерт в Дніпрі з потугами, але відбувся. Сьогодні вранці в ДК заїхали техніки з обладнанням, пройшов sound-chek з артистами, і всі зітхнули з полегшенням, концерт буде! Але о 19:10 організатор концерту повідомив, що він скасовує захід! Основна причина мені зрозуміла - не можна займатися тим, у чому ви, панове, не розумієте, та й не вмієте!" – написав він.

"Відміна сталася з єдиної причини - організатори не виконали перед артистами свої фінансові зобов'язання! Як можна було продавати концерт, якщо практично взагалі не було реклами в місті! Не спромоглися організатори повісити, навіть, банер на Палац культури! Думаю, що і глядачі Харкова не побачать завтра концерт. Для запорожців повідомляємо Всім, хто придбав квитки - повернемо гроші! Частина вже сьогодні отримала гроші, інші, хто не став витрачати свій час і пішли, гроші повернемо завтра!" – додав Мусін.

В коментарях він зазначив, що музиканти у місті, але без оплати відмовилися виходити на сцену.

В Запоріжжі виступ музикантів був запланований на понеділок, 11 грудня. А у вівторок, 12 грудня, колектив мав виступити в Харкові.

В Україні скасували концерт легендарного німецького гурту

Скріншот поста (facebook.com/Геннадий_Мусин)

В Україні скасували концерт легендарного німецького гурту

Скріншот коментаря (facebook.com/Геннадий_Мусин)

Вокалісти групи Enigma Ендрю Дональдс і Анджел Ікс об'єдналися в проект Classic Enigma Original Voices і вирушили у світове турне в супроводі симфонічного оркестру.

До речі, вокаліст гурту Enigma звернувся до співачки Власової.