ru ua

Українська гімнастка Різатдінова назвала ім'я батька своєї дитини

Українська гімнастка Різатдінова назвала ім'я батька своєї дитини Фото: Ганна Різатдінова (УНІАН)

Спортсменка стала мамою в листопаді

Чемпіонка світу та бронзова призерка Олімпійських ігор 2016 з художньої гімнастики Ганна Різатдінова назвала ім'я батька своєї дитини. Про це пише Viva.

Відповідаючи на питання, що 24-річна спортсменка відчула, коли вперше взяла малюка на руки, вона сказала, що дитина дуже схожий на свого батька Олександра. При цьому в ЗМІ ходять чутки, що тато хлопчика – відомий бізнесмен Олександр Онищенко.

"Величезне щастя від того, що з'явився на світ наш син, первісток. Це було дуже хвилююче, коли мені дали його на руки. Він - копія свого тата Олександра, але очі мої", - зазначила гімнастка.

"Ви знаєте, зовсім скоро синові буде місяць, а я ще досі не можу повірити в те, що він народився. Він у нас слухняний, спить ночами і зовсім не доставляє ніяких проблем. Крім того, мені дуже допомагає моя мама, бо жодних кардинальних змін не відбулося, тільки з'явилася ще одна радість", - розповіла Різатдінова.

Нагадаємо, що в листопаді українська гімнастка Різатдінова стала мамою.

"Рівно тиждень тому 12.11.17 у наш Світ увійшов новий чоловічок, нове життя. Роман, зростом 51 см і вагою 3,850 кг. Словами не передати ці емоції і відчуття. Це саме те, заради чого варто жити! Це безцінна медаль дана згори", - розповіла Різатдінова.

Зазначимо, що свою вагітність спортсменка довго приховувала. Також невідомо, хто є батьком дитини. Гімнастка останнім часом жила в Іспанії. Судячи з усього, її син з'явився на світ саме там.