ua en ru

Українська співачка вразила мережу новим синглом про любов

Українська співачка вразила мережу новим синглом про любов Наталія Шевченко (фото: прес-служба співачки / Юлія Верещака)

Абіє випустила ще одну ніжну композицію

Молода співачка з Миргорода Наталія Шевченко, відома під творчим псевдонімом Абіє, випустила новий сингл "Про любов". Ця композиція є першим представленим у цьому році треком 19-річної артистки.

"Часто ми не усвідомлюємо, що єдина сила, яка тримає нас на Землі - це любов. Ми гості на цій планеті, ми проходимо - незмінною залишається тільки сила любові, енергія життя, та невидимий зв'язок між усіма нами. Від нас нічого не потрібно, крім любові один до одного. Просто любити. І все", - говорить про свій новий сингл Абіє.

Відео з YouTube/MusicVideoUA

Ніжна пісня про кохання припала до душі багатьом українським слухачам.

"З кожною композицією все краще. Умнічка!" - написав один з користувачів.

Деякі юзери відзначають, що саме такі пісні мають бути на радіо і ТБ, а не "всяка попса". Також українці кажуть, що поки є такі виконавці і така музика - наша країна буде процвітати.

Українська співачка вразила мережу новим синглом про любов

Скріншот коментарів (facebook.com/AbieOfficial)

Зазначимо, що пісня "Про любов" стала першим новим аудіотвором Наталії з часу виходу її синглу "Море", який був офіційно представлений 8 грудня минулого року.

Відео з YouTube/MusicVideoUA

Абиє дебютувала з піснею "Польська" в 2017 році. Композиція припала до душі багатьом слухачам і отримала чимало позитивних відгуків від музичних видань. Серед тих, хто позитивно відгукнувся про творчість співачки - лідер гурту Ріаnобой Дмитро Шуров.

Нагадаємо, нещодавно популярна рок-група THE HARDKISS презентувала нову пісню і кліп "Мелодія".